Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális barátok között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális barátok között?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerem. Legjobb barátok lettünk. Nameg osztálytársak vagyunk (itt ismerkedtünk meg). 2 hónap után felhívott magához, hülyéskedünk azóta is feljárok hozzájuk, szoktunk egymás ölébe ülni, néha ölelés, ha olyan van akkor puszi, van hogy rácsap a fenekemre vagy combomra, (egyszer felelsz vagy mersz közben olyanokat kért hogy vegyem le a pólóm meg ilyenek...), sokszor keres telefonon, felhív magukhoz, keresi a társaságom, meg állandóan piszkál mint a dedóban...ugye ez még csak sima barátság. amúgy 15 évesek vagyunk, időnk 85-90%át együtt töltjük, és nincs párkapcsolata egyikőnknek sem. többiek szerint együtt vagyunk, meg már anyámék is ezt hiszik.
2011. febr. 22. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Egyik barátnőm viselkedik így az egyik haverjával. Nekem is fura kicsit, de tudom hogy nincs érzelem. Néha szex, de más nem.
2011. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ő udvarol. 15 éves fiúkhoz képest elég komolyan. De ne hagyd h a popódat ütögesse. Te egy hölgy vagy!!!

A kérdésre válaszolva szerintem ebből tuti lesz valami, mert ez már több mint barizás.

2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Stojkovic ***** válasza:
31%

Fiatal vagy még, de talán már hallottad azt az igazságot, hogy fiú és lány között nincs barátság.

Ha esetleg mindketten fiúk/lányok vagytok akkor elnézést.....ez esetben barátok vagytok csak. :P

2011. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
természetesen fiú-lány barátságról van szó. semmi homokozás. :D. csak múltkor nem voltam ott de megkérdezte tőle az egyik ilyen nagyképű srác hogy mi együtt vagyunk e. arra azt mondta hogy nem, szeretem nagyon de csak mint barátot. nem tudom miért mondta azért mert tényleg vagy azért mert menő srácnak nem akart felsülni és inkább kikerülte. elvégre én is mindig ezt mondom
2011. febr. 22. 23:01
 5/16 A kérdező kommentje:
mert másoknak akármit is állítok, felőlem lehetne több is...de nem én hajtom ezt a dolgot. általábam mindig is megvártam eddig hogy ő jöjjön oda. elvégre csak lány vagyok. de ha arról van szó akkor persze én is felhívom meg keresem. hiszen hiányzik.
2011. febr. 22. 23:04
 6/16 anonim válasza:
63%

Fiu és lány között nincs barátság!!!!!!!!! én nem szexelek a barátaimmal... gondolkodjatok már!

24F

2011. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Stojkovic ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem mer lépni.....vannak olyanok akik akkor sem mernek tenni semmit ha már a célnál vannak. De az tuti, hogy tetszel neki.
2011. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

23:17

Igenis létezik ,csak nem mindenki tud tartani ilyewn barátságot ^^

18/F

2011. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 RaksashaGirl ***** válasza:
23:17 Nem vagy normális.. Lány létemre több a fiú barátom mint a lány... És ezen kívül van a BARÁTOM is ugye. Tehát hülyeséget mondtál.. Bocsi! :)
2011. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az lehet h neked sok fiu barátod van de ugyan ne mond h ne feküdne le veled bármeik egy kásodra...acér pillant
2011. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!