Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális barátok között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális barátok között?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerem. Legjobb barátok lettünk. Nameg osztálytársak vagyunk (itt ismerkedtünk meg). 2 hónap után felhívott magához, hülyéskedünk azóta is feljárok hozzájuk, szoktunk egymás ölébe ülni, néha ölelés, ha olyan van akkor puszi, van hogy rácsap a fenekemre vagy combomra, (egyszer felelsz vagy mersz közben olyanokat kért hogy vegyem le a pólóm meg ilyenek...), sokszor keres telefonon, felhív magukhoz, keresi a társaságom, meg állandóan piszkál mint a dedóban...ugye ez még csak sima barátság. amúgy 15 évesek vagyunk, időnk 85-90%át együtt töltjük, és nincs párkapcsolata egyikőnknek sem. többiek szerint együtt vagyunk, meg már anyámék is ezt hiszik.
2011. febr. 22. 22:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fiú és lány közt csak akkor van barátság, ha egyiküknek sem szabadulnak el az érzelmeik és egyik sem lép át a másik irányába egy bizonyos határt. Szerintem ti ezt a határt átléptétek.
2011. febr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egyik válaszolónak mondom, igen vannak fiú-lány barátságok hogy néha néha dumálnak, és ritkábban találkoznak, esetleg baráti társasággal, de mi nagyon sokat vagyunk együtt sokszor kettesben is, nem csak alkalmi barátok hanem jóbarátok vagyunk, mindennap suliból kifolyólag is együtt töltünk és sokszor azon kívül is nem egy órát.
2011. febr. 23. 18:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez már nem barátság :D Igen, barátság úgy lehet fiú és lány közt, hogy egyik sem érez semminemű vonzódást a másik iránt. Azaz: Napi olyan beszélgetések: Hogy vagy?, Mi a helyzet?... Ez "barátság" de ha együtt lógtok, tudtok egymásról mindent és lelki társak vagyok az már több valaki részéről, úgy meg az már minden csak nem barátság. Amúgy is, fiú és lány közt nincs barátság, mert az ebben az esetben már szerelemnek, vonzalomnak nevezzük.
2011. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Pár hónapja lettünk jóba a sráccal, de eddig nem történt semmi olyan ami túl lépte volna a határokat, bár ha a barátnője szemszögéből nézném a dolgokat, már megöltem volna. Sokszor szokott itt aludni is, tegnap is itt aludt és hajnali 6ig beszélgettünk, sokszor keres és elhív beülni valahova annak ellenére, hogy saját magára sincs ideje...stb. Én nem is akarok többet ennél, mert rohadt érzem magam így is vele, és nagyon örülök, hogy van nekem! :) Ő 20 éves, én 17 éves vagyok.

(ui.: De már voltak olyan pillanataim, hogy nem tudtam eldönteni, hogy mi is van, de ezek az érzések már eltüntek...de lehet egyszer elég komolyan elő fognak törni.)

2011. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
biztosan több mint egy barátság. örülj, hogy így alakult. jobb egy olyan szerelem ami egy ilyen barátságból alakult, mint csak egy szimpla kapcsolat, szóval örülj neki, bárhogyan is alakul
2011. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ixdecske ***** válasza:

Ebből biztos hogy több lesz mint barátság.Örülj neki hogy közelebb kerültetek egymáshoz:)


DE am tévedés h nincs fiú-lány barátság nekem több olyan fiú barátom is van akinek egyáltalán nem tetszek és nekem sem ők mégis órákig együtt vagyunk hülyéskedünk beszélgetünk jáccunk stb. Marhaság h jajj a másik mindíg többet érez lehet h fura de van barátság fiú és lány közt miért ne lenne? mert nekik farkuk van? na és a fiúk is lányok cs farkuk van és kicsit másképp gondolkodnak de akkor is jókat lehet szórakozni velük.(nem vagyok olyan szép csaj aki megteheti hogy sok udvarlója legyen) Nekem több a fiú barátom mint a lány... és nem annyi a beszélgetés h hogy vagy? mizu? mindent megosztunk egymással mint a testvérek.

2011. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!