Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálok nem féltékenykedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok nem féltékenykedni de így nem megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziazstok! Az a problémám hogy nagyon féltékeny típus vagyok. Tudom hogy rossz, és ezért megfogadtam hogy megpróbálok leszokni róla. Többször megfogadtam már, de sosem sikerült mert a szitu a következő:

Összeveszünk a fiúmmal valami csajon, aztán belátom hogy hülye voltam és megígérem hogy megpróbálok nem féltékenykedni. Aztmondja jó. Másnap máris más lányok adatlapját mutogatja nekem hogy "nézd ez az a jófej csaj akit mondtam" és ez borzasztóan zavar...Most direkt nem rendeztem jelentetet, erre küldött még1 csajt. Ezt akarja kiharcolni vagy mivan? Eddig ezt nemcsinálta max 2hónapban 1x és olyankor hisztiztem is (tudom rossz...) mostmeg hirtelen mikor megfogadom hogy nem, és az elsőnél sikerül kibírni, rögtön egy másikat is mutat...

Ez normális vagy miez? 15-16 évesek vagyunk ha ez számít


2011. jún. 2. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és ma jelölte be őket facebookon (ajj tudom hülye facebook már...De akkoris...Értitek, szóval mintha kerestevolna őket)
2011. jún. 2. 20:21
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy neki annyira fontos, mint ő neked. Lépj tovább, biztos, hogy találsz olyat, aki szeret és nem tesz veled ilyet.

A másik lehetőség az, hogy eltűröd. Szó nélkül. De ebből nem sül ki semmi jó.

2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
többmint 8hónap áll mögöttünk, és szeretem, nemtudnám otthagyni....:(
2011. jún. 2. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:

8 hónap nem a világ. Hidd el, van szebb és jobb élet is, minthogy a féltékenykedésre kelljen az idődet pazarolni. Én 42 éves vagyok és nem kezdeném előről az életem, mert ezt a sok tapasztalatot, amit megszereztem, ezt már nem cserélném el azzal, hogy még egyszer fiatal legyek.

A fiam 5 éves kapcsolatot hagyott ott.

2011. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez nem változtat a tényen hogy szeretem. :(
2011. jún. 2. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt még jobban fogod szeretni, aki ezt nem teszi veled. Ehhez nincs még tapasztalatod, mert még fiatal vagy. Azt kellene elhinned, hogy mást is tudsz ennyire szeretni, és még jobban is, ha nem tesz ki téged ilyen szenvedésnek. Ha ez nem lenne neked szenvedés, akkor nem foglalkoztatna annyira, hogy itt erről kérdezzél. Egyébként nem normális, amit csinál. Nem szeret eléggé. De úgy tűnik, neked ez is jó, sőt, neked így jó.
2011. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nem jó, de az utóbbi időben sokat veszekedtünk...És tényleg szeretem nemakarom hogy itthagyjon, és én se őt. :( Talán ezt is meg kéne beszélnünk de szerintem megint csak veszekedés lenne...:(
2011. jún. 2. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem villants rá a dologra, hogy normális ember nem traktálja a barátnőjét más lányok ˝jófejségével˝ meg ilyenek.

Erre én is nagyon allergiás vagyok. Ha egy sztori része a csaj, akkor rendben, de a felesleges sóhajtozásokat én sem bírom mint: Jaj olyan jó fej úgy kedvelem! Jaj tök szeretem mert olyan aranyos. KIT érdekel???????

2011. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy kb 3 hónapja említett sztorihoz kapcsolódott és "megmutatta" igazából megbeszéltük, aztmondja véletlen hogy mindig amikor elhatározom másnap felhoz valakit...

De még mindig nemértem hogy ezeket mértkell VELEM közölni?

2011. jún. 2. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem szereti ha féltékeny vagy

De beszéld meg vele

Mond meg neki h téged nem érdekelnek azok a csajok, akiket megismert

Ne is említse őket

2011. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!