Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom volt barátnője még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt barátnője még mindig járkál a párom mamájához és anyukájához. Van okom ez miatt féltékenykedni?

Figyelt kérdés
Mert nagyon féltékeny vagyok. A páromnak előttem volt egy 12 évig tartó kapcsolata. A párom most 33 éves, 3 éve szakítottak, mi pedig 2.5 éve vagyunk együtt, én 22 éves vagyok. Nem tartom magam gyerekesnek, de néha elgondolkozom azon, hogy biztos elég érett vagyok agyilag, ha ennyire kiborulok, ha megtudom,hogy a volt nője még mindig járkál? A párom mamájához mindennap megy, míg az anyukájához hetente 1x. Mit kellene tennem? Tűrjem? Volt már pár alkalom,hogy összefutottunk. Zavar, nagyon nagyon zavar és nem tudok ellene tenni. A párom aztmondja (és jogosan) hogy nem tehet róla,hogy 12 évig tartó kapcsolata volt és nem tilthatja meg neki,hogy járkáljon,mivel se mama házához, se az anyukája házához semmi köze,hogy kit engednek be! Hogyan lehetnék ezen túl? Mert órákig mesélhetném,hogy miért is zavar,hogy még járkál, de nem szeretnék senkit sem terhelni ezzel. Egyszó mint száz, lehet gyerekesen viselkedem, de ettől még féltékeny vagyok. Van hogy annyira kiborulok,hogy sírógörcs tör rám és bömbölök mint egy pici baba. Már 1 éve együtt lakunk és az a szerencse, hogy ide nem járkál. Bár szép volna még... Azthiszem már nem lennék együtt akkor a párommal. A barátom és a volt nője nem tartják a kapcsolatot. 22/L
2011. febr. 23. 12:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én is ennyire lelkis vagyok, de van megoldás. A kérdésedre válaszolva, igen, ha szeretem a páromat, akkor mellette maradnék. Vagy megoldja az idő, vagy leülsz a pároddal és megmondod neki,hogy magyarázza el a félreértést a szülőknek, vagy leülsz TE velük beszélni, vagy egyszerűen nem mész a közelükbe. A pároddal vagy és majd vele kell együtt élned (vagy már együtt is éltek) és nem a szülőkkel. Ez majdnem olyan cipő mint az enyém,hogy nehezen teszed túl magad dolgokon. Szerintem ülj le a pároddal és mond meg neki, hogy Te bármikor kiállnál mellette a családoddal szemben, hát tegye ezt ő is. És nem feltétlenül kell összeveszni velük ahhoz, hogy kimutassa, igenis melletted van és te vagy a szerelme. Tudod az a baj (legalább is az én észrevételem szerint) hogy az anyukák a legtökéletesebb nőt akarják a pici fiuknak, csak sajnos ilyen nincs...Ezért is nehéz az anyós-meny viszony. Az ünnepeket kettesben töltitek. Meg aztán majd idővel elfejetik a félreértést. Ne alázkodj meg, de 1 elmagyarázást megér. Ha ezután is undokok veled, akkor egyszerűen csak nem kell a tájukra járni. Vagy tudomást se venni róluk, de most saját magam ellen beszélek, mert nekem is ez lenne a helyes, mégsem megy...
2011. febr. 23. 13:48
 12/19 anonim ***** válasza:
:) Igen,ez lenne a helyes...Könnyebb mondani,mint csinálni! Anyuci kisfiuk... :) Már én is és a párom is elmagyaráztuk nekik,hogy nincs igazuk,de ügyet sem vetnek rá.Én többször biztos nem fogom.Legszívesebben elfelejteném őket egy életre...sajnos.Ezért is gondolkodtam el,hogy mit csináljak...Nehéz nagyon! Ami sokat jelent,hogyha a párod 100%-osan melletted áll,akkor könnyebb lesz neked is a helyzeted! Namost nekem egy hazaköltözésembe került ez,hogy tudja,hogy velem akar élni,nem anyuci szoknyája alatt,csak kérdés,hogy nekem ez kell-e még! Vicces,8-9 évig formálod a pasit,majd szakítotok és megjön az esze rá egy hónapra,aztán gondolkozhatsz,hogy mit csinálj! Folytatjátok,vagy hagyod és valakinek csináltál egy korrekt pasit!? :)
2011. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ne hagyd el, csak büntesd meg:) Úgy értem, hogy érd el, melletted legyen, ha nem, akkor nincs értelme tovább együtt élni. Ne gondolkozz a szakításon. Szerintem bármilyen pasival lennél,egy idő után ott is lenne a szülőkkel konfliktus. Szerintem nincs ilyen téren tökéletes kapcsolat. Nem éri meg. Gondolj bele... Lehet, hogy pont ez a céljuk, hogy szétmenjetek. De akkor még véletlenül se add meg nekik ezt az örömöt. Majd rájönnek, hogy a pici fiuk "téged választott", vagyis ez lenne az okos döntés. Abból kiindulva, hogy az én párom nem 1x, nem 2x összeveszett az anyukájával értem és nem is mentünk vagy 3-4 hónapig. Majd anyuci is rájön, hogy jóba kell lennie a fia választottjával,mert egy idő után ő lesz a legfontosabb a fiának(ebben az esetben te:)) és ha majd a fia nem jár a háza tájára sem, akkor majd elgondolkozik.
2011. febr. 23. 14:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Remélem nálad is megoldódik a helyzet,és a csaj lekopik,de próbálj meg nem annyira idegeskedni rajta,ami tudom,nem könnyű!De a barátod melletted áll és ez dícséretes,így nem lesz semmi gond!Én még mindíg amondó vagyok, hogy előbb-utóbb a csaj egyedül fogja érezni magát,és látja,hogy titeket nem tud szétszakítani és idővel csökkenti majd a látogatások számát! Csak pasizzon be minél hamarabb! A képet meg a párod cserélje ki a ti képetekre(Ő megteheti még szó nélkül is),lesne a csaj asszem!!:) Valami gyűrűs képre! :)
2011. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A párom öccse aztmondta, hogy majd ő leveszi a képet és ha kérdezi az anyja, hogy hova lett,azt mondja nem tudja :D. Rendes, de mondtam hogy hagyja. A csaj tuti arra megy ki, hogy visszakapja. Karácsonykor is felhívta, hogy vegyenek közös ajándékot a keresztfiuknak. Milyen érdekes, hogy akkor szakított a csaj a volt hapsijával:D De persze a párom mindent elmesél. Igyekszem túlleni. Neked is a legjobbakat kívánom. És nehogy szakíts a barátoddal:)
2011. febr. 23. 14:22
 16/19 anonim ***** válasza:

Én biztos megmondanám a magamét, lehet jól el is küldeném a halál f*szára az excsajt.. ugyan már minek járkál a pasid anyjáékhoz, mi köze van még oda? talán arra számit, hogy majd összefut a pasiddal egyszer, és hátha még akarna tőle valamit.... én egyébként sokszor betegesen féltékeny tudok lenni, valószinű nem is ez a jó megoldás, de én elzargatnám a család körül azt a nőt... keressen magának új pasit, és járkáljon annak az anyjához, meg mamájához... :)

L/21

2011. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy most voltam mamánál és hát ki volt ott??:D az excsaj...
2011. febr. 23. 15:55
 18/19 anonim ***** válasza:
pfff.... én a hajánál fogva rángattam volna ki :) tuti nem tűrném. :-/
2011. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mint ha csak magamat hallanam. Teljesen igazad van. Én is ebben a helyzetben vagyok. :'(
2014. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!