Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele annak ellenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele annak ellenére, hogy szeretem. Jól tettem? :' (

Figyelt kérdés

Fél éve voltam együtt a barátommal, és nagyon szerettük egymást. Én még most is megőrülök érte, és ő is értem, csak olyan veszekedések voltak köztünk, amikor olyan dolgokat mondtunk egymásnak (de főleg ő nekem :( ) méregből, amiket egyszerűen nem lehet megbocsájtani.

Mi a helyes megoldás? Úgy érzem, hogy meghalok nélküle, egyfolytában előjönnek az emlékeim róla, hogy mennyire jó volt amikor még nem veszekedtünk... Nagyon szeretem...


Viszont már megbocsájtottam neki nagyon sokszor nagyon csúnya dolgokat, és mindig megígérte, h nem fordul elő többször, de ez sajnos sosem így történt... Úgy gondolom, hogy ha most megbocsájtanék, akkor is ugyanez lenne.:(

Valamint a legutóbbi veszekedéskor olyan dolgokat mondott, amiket sosem felejtenék el...:(:(


Tényleg az a szerelem lényege, hogy mindent megbocsássunk a másiknak...?


2011. febr. 23. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelem nálad jelenleg leginkább kémia, ami kizár minden ésszerűséget. Ha a szerelmed folyamatosan megbánt, nincs tekintettel az érzéseidre akkor jól döntöttél. Valamiért a nőkre jellemzőbb, hogy magukat döntik rabszolgasorba a zsarnok szerelmük mellett. De hidd el, ha majd eltűnik a szemed elöl a rózsaszín köd rájössz, hogy jól döntöttél. Képzeld el, hogy szerelemben, megértésben, békében élsz valaki mellett akivel viszont szeretitek egymást. Na? Szerinted ez nem jár neked?
2011. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez volt a szitu,csak hogy velem nem törődött....De most h mondtam kezdjük újra,azt mondta nem akarja,mert menjek inkább a haverjaimmal,akik csak meg akarnak b..ni :S
2011. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem!

A szerelemnek is van határa és a szerelmes ember nem mond a másiknak olyat amivel mérhetetlenül megbántja a párját. Még méregből sem. Akkor is tiszteli és szereti a párját csak éppen akkor veszekednek. Így akkor sem megbocsátható a sértés hogyha "méregből, vagy dühből" mondta.

2011. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő így intézi a sérelmeit, változni nem fog, amíg az élet elégszer pofán nem b@ssza!
2011. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jol tetted. A szerelem egy kapcsolatnak csak szukseges (sot meg ezen is lehet vitatkozni) de kozel sem elegseges feltetele. Szukseges meg a bizalom, illetve a tisztelet. Utobbi reszerol iranyodban nincs meg, innentol nincs mirol beszelni.
2011. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!