Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem győzöm magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem győzöm magam már visszafogni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy suliban, 7-8-9. ben szerelmes volt belém egy fiú, de ez nem volt kölcsönös, viszont ezt a barátnője igen megelégelte, és folyamatosan egészen 10.ig piszkál engem, tehát valamikor odajött, hogy jó lenne ha leszálnék róla, pedig, rá sem nézek ő bámul mindig úgy, hogy kiesik a szeme. Ő vallot nekem szerelmet, msre is felvett, de aztán letörölt, nehogy a barátnője meglásson. Állandóan nekem jön a vállával, de ez már évek óta megy, az egész osztály lány részét rám uszította, én pedig nem tudok mit csinálni, nekemjönnek. Most ha nem szólok hiozzájuk csak megunják, de ezekszerint nem, 4 év alatt, ha meg visszaszólok elkezdődik a "harc". de nem tudom hogykéne ezt, hogy megmondani a tutit, hogy mégis mit akar már.. és hagyjanak engem békén. !!

Tippek? Válaszokat előre is nagyon köszönöm!!


2011. febr. 23. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van sulipszichológus beszélj vele :)

De titokba, ne szólj róla senkinek, nekem sokat segített amikor problémáim voltak az osztálytársakkal.

2011. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
áhh. nálunk nincs olyan,, de azta kiscsajt.. egy teáskanál vizbe megtudnám folytani.. fhuuu
2011. febr. 23. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Téged érdekel a srác? Ha igen, akkor kérd meg, hogy szakítson a barátnőjével és utána szóbaállsz.

Ha nem érdekel, akkor egyértelműen közöld vele. A csajjal meg azt, hogy figyeljen jobban a pasijára, ugyanis vele jár, de másoknak vall szerelmet.

2011. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de, ezzel az a baj, hogy mikor szerelmet valott, az 9. ben volt. mostmeg már 10. van. tehát kicsit a (múlté) a dolog. tehát azóta megváltozhatott

a srác egyáltalán nem érdekel, és ezt nekiis világosan megmondtam , nem is nézem őket, mikor elmegyek a folyosón, a csaj közeleb huzza magáthoz h " jajj.. xy)

(xy= a srác neve)

de már a csajjal közöltem is. és a pasijával is. de akkor is iszonyat féltékeny rám,

2011. febr. 23. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
17:45 vagyok: mondom, meg kell mondani, hogy mindketten hagyjanak békén. A féltékeny csajnak meg magyarázd el, hogy nem akarod, hogy rád vetítse ki azt az önbizalomhiányt, hogy képtelennek tartja magát arra, hogy megtartsa a fickót. És a srácra nézve is sértő, hogy őbenne sem bízik meg.
2011. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

fhu..lehet eztkéne, de amiylen nyomorék.. nem fogja felfogni..


ment a pont eddig midnenkinek, további ötleteket is kérnék.

2011. febr. 23. 18:07
 7/10 Norb66 ***** válasza:
Talán a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha annak a bizonyos fiúnak szólnál, hogy állítson a barátnőjén. Mivel a fiú szerelmes beléd még most is (ha mindig bámul) készséggel segíteni fog :) Feltéve ha nem voltál vele bunkó.
2011. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem is rossz ötlet (:

csak hogy midnen szünetben a csajjal van. ezis elég szánalmas

minden szünetben.. a pasi terménél vana csaj, és nem is a pasi megy oda hozzá a csaj terméhez

na mind1

köszönöm a válaszokat (: ment a pont mindenkinek (:

2011. febr. 23. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az vált be h oda mentem a csajhoz és meg mondtam mindenki előtt ha a pasija ha a barátai ott voltak nem érdekelt elmaghyaráztam neki h nem tehetek rola h jobb csaj vagyok mint te és a pasid inkább velem járna mint veled nézz magadba és tiprodj h a saját pasid meg nézz meleted máásokat arrol nem a csaj tehet hanem te meg a pasid és nem engem kell alázni meg mindent beleadtam ...a csaj meg égett mint a gyufa nálam mindig bevált az ilyen szövegek ;)
2011. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha együtt vannak, annál jobb..így mindenki előtt tisztázhatod a dolgot.Odamész, s megmondod a csajnak, h leszállhat rólad, mert neked nem kell a nyomi pasija, aki egyébként meg oda van érted, úgyhogy jobb lenne, ha inkább rá pazarolná a fölös energiáját helyetted!
2011. febr. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!