Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom visszafogni magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom visszafogni magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van a következő helyzet: Van egy lány, akit szeretek, és aki szeretett, de nem szeret már, és hallani sem akar rólam.

Mostanában újból beszélgetünk (ami szerintem ma megint befejeződik), és az elején általában jól megy, próbálok semlegesen kedves lenni, kérdezgetni ezt-azt Róla, Tőle, aztán valami elpattan, és elég érzelmes módba váltok... Nem azt mondom, hogy nyafogok, meg ilyesmi, egyszerűen nem bírom visszafogni magam, elkezdek bókolni, leírni, mennyire hiányzik, hogy mennyire rossz nélküle stb-stb-stb. EZT utálom, mert ennek az a vége, hogy szó nélkül lelép, talán meg is ijed, talán megharagszik... És utálom. Mert nem bírom visszafogni magam, mert ezek előtörnek belőlem, és nem tudok tenni ellene semmit! Ezt a lányt úgy szeretem, mint még senkit, sosem, és megelégednék azzal, ha csak beszélnénk, ha csak látnám, de amikor nagyon hűvös velem, nem tudok mit tenni, átváltok ilyen érzelemdús módba, és ennek rossz a vége, és attól félek, ma túlzásba estem, és letiltott... Megőrülök, mit tegyek?


2009. nov. 19. 23:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod visszafogni magad, inkább ne beszélgess vele! Komolyan mondom, csak magadnak okozol így fájdalmat. :(
2009. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Engem nem ez izgat, mert én ezt letojom, én azt nem szeretném, ha a lánnyal ezért lesz újból és újból szar a viszonyom. Nem magam miatt nem akarom ezt, mert elviselem, csak a lánynak nem akarok rosszat Vele.
2009. nov. 19. 23:27
 3/24 anonim ***** válasza:
ha elmenekül amikor érzelmesre váltasz, az azt jelenti hogy nemakar tőled semmi komolyat. ha beszélgetnél vele "normálisan" akkor is csak egy barát lennél maximum, és nem viszonozná az érzéseid, szóval előbb-utóbb ígyis-úgyis el kéne felejtened. jobb előbb, mert később mégjobban fájna!
2009. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg uralkodj magadon, és ha tudod, hogy nem bírod visszafogni magad, inkább ne beszélj vele. Akkor neki tutira nem lesz rossz. Bár van egy olyan érzésem, hogy így sem, csak már a töke kivan az állandó nyomulásoddal.
2009. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Több voltunk, mint barátok, egyébként...
2009. nov. 19. 23:32
 6/24 anonim ***** válasza:

ja még annyit tennék hozzá, hogy ahhoz hogy ne törjön belőled elő ez, ahhoz is rá kell magadra erőltetned egy olyan állapotot amikor közömbös vagy hozzá, különben nem tudsz vele úgy beszélni, ahogy szeretnél, azaz ugyanúgy közömbösen kéne viselkedned felé mintha nem is szeretnéd, szóval nem is szeretnéd már valójában, ha ezt meg tudnád tenni. na ez igy elég bonyolult de remélem érthető. *zar helyzet ismerős, de ez van :S

23:29 voltam

2009. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Sejtem, mit írsz. Csak néha elég jól alakul a beszélgetés, és előjönnek a régi emlékek, és bumm.. Kezdődik.
2009. nov. 19. 23:33
 8/24 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy mikor legközelebb msn-eztek, legyél egy kicsit hűvösebb, beszélgessetek semleges témákról és amikor előjönnének ezek az szentimentális érzések, erőt veszel magadon, elköszönsz tőle és végre először te lépsz ki msn-ből előbb/fejezed be a beszélgetést. Hidd el, el fog gondolkodni, h most mi van. Én is lány vagyok, és tudom, hogy mindig érdekesebb lett egy fiú ha nem már nyomult annyira vagy nem voltam benne biztos, hogy akkor most annyira odavan értem. Legyél férfi.
2009. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
10:19 -> Az itt a gond, az egészben, hogy így "szeretett" meg, ilyen nyomulósan-viccesen-kedvesen. Igazából nem én "változtam" meg, Ő változott meg, ami Neki régebben tetszett, most nyomasztja. Megpróbálhatom ezt a módszert, mert ennek sosincs jó vége... Már ha fogunk most egyáltalán beszélni, mert lehet letiltott. :)
2009. nov. 20. 11:11
 10/24 anonim válasza:

Hat...ha mar hallani sem akarsz rola akkor nincs mas mit tegyel:(

Vagy mondjal le rola vagy lepd meg valamivel h ujra szeretni tudjon

2009. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!