Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódom csakis kizáróla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom csakis kizárólag irántuk, annak ellenére is, hogy ennyiszer csalódást ás fájdalmat okoztak nekem?!

Figyelt kérdés

Valójában kezdem azt érezni,hogy a sok csalódás,amit pont tőlük kaptam,azoktól,akiket csodálok és szeretek egy fajta gyűlőletet kezdenek bennem szítani.A feketékről beszélek most.

Az első fekete barátom véletlenszerűen jött,nem voltak egyáltalán eseteim a fekete bőrű férfiak.Aztán ahogy tellt az idő,valami vonzódás kialakult bennem iránta és mivel ő volt az első nagy szerelmem,azóta is csak fekete barátaim voltak.Nem feküdtünk le,szűz volt én is és ő is.Nem csalt meg,viszont

nagyon nagy csalódást okozott nekem,mikor megtudtam,hogy más lányokkal találkozgat és flörtöl velük,értékes ajándékokat vásárol nekik,holott nekem soha nem vásárolt semmit(nem mintha elvárnám,de jól esett volna).Valahogy úgy érzem,ha akkor nem lett volna még szűz,fűvel-fával megcsalt volna.Egyszer csak megszűntem hallani róla,nem jelentkezett vagy 2 hétig vagy állandóan csak én kerestem és tett magasról rám.Végül elkeseredésemben úgy döntöttem,hogy szakítok vele.Azóta is ír és írja,hogy nem tud elfelejteni.

Ez kapcsolatom után,miután nagy nehezen sikerült elfelejtenem a nagy Ő-t,belementem egy találkozóba egy nigériai fiúval,aki az italomba kevert valamit és közösült velem akaratom ellenére.Később kiderült,hogy hazudott a koráról és van egy magyar másfél éves kislánya és egy felesége.Sajnos a rendőrség nem talált elég bizonyítékot arra,hogy megerőszakolt volna,mert nem voltak rajtam külsérelmi nyomok,ami annak van betudva,hogy annyira szédültem,hogy még csak felállni se tudtam,csak az ágyon feküdni.Ez lassan 3 éve történt,de még mai napig elsírom magam rajta.Ezután egy évre lett egy brazil barátom,aki szintén megcsalt több lánnyal,ami csak azután derült ki,hogy lelépett egy év után vissza Brazíliába.Nagyon rossz időszak volt ez nekem,ugyanis rettenetesen szerelmes voltam a fiúba és amikor megtudtam,hogy soha nem látom örökké,olyan volt,mintha a halálhírét közölték volna éppen.

Nagy nehezen ezen tapasztalataim után,2 hónapja belevágtam egy kapcsolatba egy ghánai fiúval.Múltkor találtam a gépén idegen lányokról meztelen képeket,arcképeket,közös képeket.Néhányan közülük az exei voltak,néhányan pedig ismeretlen lányok.Azt mondta,kitörli őket,de múltkor megnéztem,hogy valóban igazat mondott-e és rákellett jönnöm,hogy csak részben.Az exek képeit letörölte,de fenn maradt egy csomó idegen lányról kép.Az egyetlen támaszom az volt,hogy felvállalt Facebookon(tudom,az legyen a legnagyobb probléma,hogy nem teszi ki,hogy velem van kapcsolatba,de valamilyen szinten ez biztató volt),viszont ahogy látom,már azt is elrejtette.Mostanában megszűntek az édes,délutáni smsek is.Ma hívtam és nem vette fel a telefont sem.Nagyon kezd meginogni a bizalmam.Rosszat sejtek:(..

Fehér barátom még soha nem volt,pedig lehet jobban járnék velük.Valamiért van egy beteges vonzalmam a feketék iránt.Mit tehetnék ez ellen?Hogyan szerethetnék ki belőlük?Hisz annyi fájdalmat okoztak nekem már,viszont én még ugyanúgy ragaszkodom hozzájuk,mint eleinte!Sokszor az öngyilkosságon jár a fejem vagy azon,hogy elszökök külföldre,minél messzebb innen,mert itt úgysem találok egy normális,hűséges feketét.Nem vagyok normális:|.Úgy érzem,ha ez a fiú is átvág,nem lesz értelme az életemnek,minek éljek.Megértem én,ha valaki elítél,mondván,hogy "a magyar fiúk már meg sem felelnek"de ez ellen nem tudok mit tenni,betegesen vonzódom hozzájuk

Amit fentebb leírtam,az a fél életem és kérlek szépen,hogy tartsd tiszteletben. Teljesen tönkretettek,19 éves korom ellenére egy idegrongy vagyok.

Azt még tudni kell,hogy én mindig mindent megtettem a kapcsolataim érdekében,semmi panaszuk nem lehetett,sem szex terén,sem érzelmek terén.Soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok.Bocsi,kicsit hosszúra sikeredett.

19/L


2011. febr. 23. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia. Mintha az én életemet írtad volna le. :) Abszolút megértelek!

Nekem sem voltak eseteim a feketék, de egyszer odajött hozzám egy nigériai srác, és elhívott randizni. Nagy szerelem volt! Életem első szerelme! Ő vette el a szüzességemet is 3 hónap után. Kicsivel után kiderült, hogy felesége van. Után jöttek az újabb és újabb próbálkozások, de mind egyforma volt.

1 évvel később azt hittem, megtaláltam az igazit egy ghánai férfiben, aki más, mint a többi. Ausztriában élt, előadta, hogy ő nem érti ezt a sok magyar fekát, akik csak a csajokból élnek, és hogy ő sosem csalna meg, bla-bla-bla. A lényeg, hogy összeköltöztünk, lett egy lányunk, mire rájöttem, hogy végig csalt. Olyan szinten, hogy amikor együtt éltünk beadta, hogy kiküldetésbe megy egy osztrák faluba, de Magyarországra jött csajozni. Újra és újra megbocsátottam, évekig játszottuk a macska-egér játszmákat, de végül rá kellett jönnöm, hogy sosem fog megváltozni. Azt hittem vége az életemnek! Ott álltam egy félvér gyerekkel, semmi pénzzel, nem volt hova mennem, de otthagytam.

De persze, még ez sem volt elég, hogy fehér fiúra tudjak nézni... Az angolok mondják "once you go black, you never go back." Ez teljesen igaz.

Csak hogy valami jót mondjak, most 4 és fél éve van egy nigériai férjem, aki sosem csalt meg, rendes apa és tisztességes ember! :) Sajnos, ő 1 a millióból, sőt 10 millióból. A feketék értékrendje teljesen más, nem a mi szintünkön vannak sem erkölcsileg, sem kultúrálisan. Vagy hozzászoksz, vagy fuss.

Írj nyugodtan privit, ha szeretnél beszélgetni. :)

2011. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Írtam privit!:)
2011. febr. 23. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
visszaírtam. :)
2011. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ni99erqrva pff!
2011. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na, csak meglett a rasszista idi*ta! :)
2011. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyerünk, szedj gyorsan össze egy kis ebolát! :)
2011. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az IQ ismét megmutatkozott! :) Ebolával a reptérre nem jutna be, de ha mégis útközben meghalna a betegség gyors lefolyása miat... Legalább annyi eszed lenne, hogy AIDS-t emlegess....
2011. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tőlem azt szedsz össze amit akarsz, csak akkor legalább annyit tegyél meg hogy becsületes, tiszta fehér emberektől távol tartod magad, oké?
2011. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amint mondtam: Once you go black, you never go back! Meghagyom a fehéreket neked!
2011. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Aztán majd meséld el milyen 10 fekete poronttyal segélyen élni :)
2011. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!