Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány aki még tavaly az egyik haveromnak volt a barátnője.

Ez a gyerek elég csúnyán kihasználta és a végén meg szakított vele és most nagyon rosszba vannak el is ment a gyerek másik suliba ami 150km errel odébb van. És ennek már fél éve és suliba mellém ült a csaj és egyre többet ült ott majd elkezdtünk majdnem minden nap beszélgetni. Nagyon sok mindent elmesélt meg minden most meg már ott vagyunk hogy hozzámbujik akkor megfogja a kezem simogatja a lábát a lábam közé teszi. Meg mondta hogy én vagyok a legjobb fiúbarátja meg ilyenek és hogy nem mer velem összejönni mert fél ha mégse müködne akkor rosszba lennék vele. Most szerintetek fél az újjab csalódástól? Vagy mi a véleményetek erről a viselkedésről?


2011. febr. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen fél egy újabb csalódástól, de még jobban fél attól hogy akkor nem lesz neki egy barátja sem ha ez nem jön össze!


Másképpen, próbáld meg tudatosítani valahogy a pici fejecskéjébe, hogy te nagyon megkedvelted őt és nagyon fontos lett a számodra és szeretnéd ha az útjaitok sosem válnának el vagy valahogy így......


De lehet hogy csak arra vár, hogy kimond neki, hogy beleszerettél!

2011. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miert lett vege az elozo kapcsolatnak?

Ha annyira fel, miert dobalja rad a labat?

Incselkedik veled, azt akarja, te kezdemenyezz, de neked meger annyit, hogy esetleg a baratod megharagudjon rad?

2011. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem az a probléma az ilyen kapcsolatokkal, hogy miután megbeszélitek, hogy járni fogtok sok minden megváltozhat, nem lesztek olyan közvetlenek egymással, nem ugy tekintettek egymásra és lehet, hogy az már nem lesz olyan, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Az egy dolog, hogy barátként jól érzitek magatokat egymással, de lehet h kapcsban már más lenne a helyzet, de ha úgy látod, hogy az a lány már többet érez irántad és, ha úgy látod, hogy neked is jó lenne akk sztem próbáljátok meg.
2011. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!