Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal egy hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egy hónap után szakítottunk. Érdemes még "erőltetnem"?

Figyelt kérdés
A párommal egy hónap után szakítottunk. Azt mondta, jelen állapotában nem tud engem annyira szeretni, mint én őt, és nem akar ezzel „kínozni”. Elmondta hogy lelkileg sérült, magányos, és komoly problémái vannak, melyeket orvosi segítséggel sem sikerült megoldania. Segítséget nem fogad el senkitől, maga szeretné őket megoldani, és önerejéből megtalálni önmagát. Ezeket velem a kapcsolatunk idején nem osztotta meg, elmondása szerint nagyon kevés emberben tud maradéktalanul megbízni. Felajánlotta a barátságát, de ezt én fenntartásokkal kezel(t)em. Mennyire alapulna ez a barátság őszinte érzelmeken? A barátság alapja a bizalom, és ha egy párkapcsolatban nem tudott bennem megbízni (pedig semmit nem tettem, amivel erre „rászolgáltam” volna, ezt ő is tudja, de mégis…), miért lenne más egy baráti viszonyban? Kész vagyok a kompromisszumokra, de semmi értelmét nem látom egy látszatkapcsolatnak. Ennek ellenére én hajlok a barátságra, titkon remélve, hogy egyszer megtalálja önmagát. Szeretnék ott lenni mellette és segíteni neki, hátha egyszer tisztába jön a saját érzéseivel, és ott folytatjuk, ahol most abbamaradt a kapcsolat… Volt már közületek valaki ilyen helyzetben? Hálás lennék minden véleményért, és köszönöm, hogy elolvastátok! Kiegészítésként még annyit, hogy mind a ketten a 20-as éveink elején járunk.
2009. febr. 15. 14:53
 1/5 anonim válasza:

Szia:)


Nem valszínű,hogy azt a választ írom,amit hallani akarsz...

Szerintem Te is tudod a választ,csak megerősítésre vágysz tudat alatt.Mert ugye mindíg ott a kérdés,hogy -mi lett volna,ha...-

Bocsi a nyers őszínteségért,de ez a fiú r

2009. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

bocsi....tehát:

ez a fiú részéről,egy nagyon szánalmas hülye kifogás....a "Hattyú halálát"eljátszva szeretne szakítani!Ráadásul úgy,hogy elhiteti Veled,hogy ő nem rossz ember,csak szegény áldozat!!!Hagyd a francba,mert ebből barátság sem lesz.A bizalom pedig a legfontosabb,mindenféle kapcsolatban.Párkapcsolat,vagy barátság....tök mindegy!

Szval lépj tovább...és ne szomorkodj.

2009. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.hozzászóló!

Azért szeintem ez egy elég durva és értelmetlen hazugság lenne szakítás gyanánt!

Jó persze lehet én vagyok Aliz Csodaországban,mert senkiben se a rosszat keresem,de azért ekkora blamát levágni,tök értelmetlenség lenne,szóval biztos hogy van valóságalapja a dolognak!

Abban viszont egyetértek,hogy erre neked semmi szükséged nincs.

Lehet lelketlenség,sok ember viszontagságban nő fel,éri épp elég trauma akár 18 éves korára is,de ha ezeket már ilyen fiatalon se tudja feldolgozni,ráadásul segítséget se képes kérni,vagy elfogadni annak ez csak tetéződni fog az élete során!

Ha nem akar ezekről beszélni veled,akkor nincs sok esélyed!

A kérdés az,hogy Te mennyire vagy erős és mennyire akarsz ebbe az egészbe belefolyni!Mert ha melléállsz,Ő elfogadja és megpróbálod partrahúzni és közben bedobod a törölközőt,akkor inkább jobb ha neki se állsz,mert többet ártassz,mint használsz!

2009. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem most van 1 ilyen fiú az életemben én is nagyon szeretem .Azt lehetne mondani 4 éves párkapcsolatomat adtam fel miata és mi lett a vége ö nem akkar párkapcsolatot.Elvileg barátok maradtun szoktun "össze járni" alkalom adtán ,de neki is vannak lelki sérülései...Ismerösei azt mondják csak dugni akkar de nem érdekel.Én személyszerint nem vagyok az 1 éjszakás kalandokért óda,de vele bele megyekÉs a pasik nagyon büszkék semmilyen segitséget nem akkarnak el fogadni!De ha van benne 1 kis szinpátia akkor ha jól tudtsz ,gyorsan reagálni akkor és ha persze ö is félig hajlik rá akkor el fogadja tanácsod.Ha szereted akkor probálkoz én azt teszem:)Eddig fél siker nekem.Remélem neked is össze jönn vagy velle vagy vki mással.
2009. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi véleményét! Egy kicsit félreértettétek, a helyzet az, hogy én vagyok a fiú (23), és ő a lány (22) :-)
2009. febr. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!