Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Hogyan tovább? Egy hete szakítottunk a barátommal 5 hónap után.

Figyelt kérdés

Csodálatos kapcsolat volt, soha életemben nem voltam még ennyire boldog, ő számomra a tökéletes. De az utóbbi 1 hónapban nagyon sokat veszekedtünk. Én még mindig ugyanúgy szeretem, de ő azt mondja, hogy kihűlt a kapcsolatunk, az ő szerelme már nem a régi és őneki így ez nem megy. Nem értem miért mondta ezt, másfél hete még minden tök jó volt. Talán túl sok volt a veszekedés. Mindketten hosszú távra terveztünk, de úgy tűnik nem jött össze. :( Én úgy érzem belehalok, elvesztettem azt, akit a legjobban szerettem az életemben, aki tartotta bennem a lelket, aki a lelki társam volt. Mikor kiderült a lisztérzékenységem, csak ő tartotta bennem a lelket, öngyilkos akartam lenni, de érte érdemes volt élnem. És most nincs többé, eldobott. Hogy éljem túl? Mióta szakított, alig eszek, akkor is öklendezek a kajától, elhanyagolom magam, meg akarok halni, csak sírok egész nap. Nincs értelme az életemnek.

Van egy srác, akivel régen jártam pár hétig, aranyos velem, de ő a nyomába sem ér annak a fiúnak, akivel most szakítottunk. Semmilyen téren nem olyan jó, mint ő. És igazából már nem is tudja úgy felkelteni az érdeklődésem, másba vagyok szerelmes. Próbáljam meg vele elfelejteni? Arra is gondoltam, hogy újrakezdem azzal a fiúval, akivel 1 évig jártam még régebben. Ő is tök aranyos velem, még mindig beszélünk. Vagy keressek egy új fiút? De hogyan? Az összes barátnőmnek, kivétel nélkül barátja van, komoly kapcsolatuk és ők már nem akarnak buliba járni,sőt sehova sem. Nagyon nehéz most. Mit tegyek? Hogy lépjek túl ezen? Bele fogok betegedni, nem bírom már.


2009. jún. 1. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress pszichológust! A lisztérzékenység miatt akartál öngyilkos lenni? Én ezt nem értem.

Valószínűleg erősen kapcsolatfüggő vagy, ezzel foglalkozni kéne a jövőd miatt. Ez erősen átjön az aktuális kapcsolatban is.

Hány éves vagy?

2009. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
irj privibe és beszélünk msn en :) Ne légy ilyen velem is ez van!:S :)
2009. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megértem a helyzetedet és mindig nehéz elfogadni ha nem kellünk ár valakinek, mégis aztmondom hogy nem benned van a hiba. énis mindig magamat okoltam amikor szakítottak velem, pedig ez nem helyes hozzáállás. nem lehet beléd mindenki szerelmes, ettől függetlenül másnak lehetsz te a tökéletes nő. szerintem az exekhez nem kéne visszamenni valami miatt vége lett nyilván nem működött most mér lenne jobb? én azt mondom h ne feltétlenül kapcsolatra vágyjál most, éld ki magad szórakozz, flörtölj, élvezd a szabadságot. amúgymeg ha másfél hete még midnen jóóvolt és egyszercsak neki rossznak tűnt a kapcsolat az furcsa. ha hiányzol neki, amiben szinte biztos vagyok majd úgyis keres.ezért mondom h ameddig megvan az esély arra hogy megint legyen valami, addig sztem nem érdemes újba kezdeni, legalábbis komolyba semmiképp.nah fel a fejjel.puszi
2009. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az előző vagyok megint.szóval amikor aztírtam h nem érdemes visszamenni az exekhez, akkor a másik 2 srácra gondoltam akik iránt már nem érzel semmit.:D
2009. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!