Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, de nem akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de nem akartam ezt, és most nem tudom mit csináljak? Keressem én? Vagy várjak?

Figyelt kérdés
Ő kijelenti, hogy nem akar gyereket és neki nem is lesz, én viszont szeretnék majd egy pár év múlva, csak attól félek, hogy mi van ha ő pár év múlva is ezt mondja?Nő vagyok, nem várhatok egy talánra.Minden haverjának van gyereke, tesójának is, imádja is őket, és tudom ha neki lenne, őket is imádná.Olyan is volt, hogy úgy beszélt, ha majd lesz gyereke ez meg az, de az utóbbi időben pont az ellenkezőjét, olyan komolyan, hogy el is hittem és nagyon rosszul esett.Egyik nap berúgtunk, és ezen összevesztünk nagyon, aztán bombázott a kérdésekkel hogy akkor mondjam hogy szakítok, egyfolytában ezt hajtogatta, míg végül kimondtam, pedig nem ezt akartam, csak abban az állapotban azt sem tudtam mi van. Elköszönéskor azt mondta hogy köszön mindent és adott a számra puszit.Nagyon fájt, már csak azért is, mert nagyon jól kijövünk meg minden jó, de ez az egy téma..egyik barátom azt mondja ne legyek büszke és hívjam fel, de hát lehet még várnom kéne hátha ő keres.Mi van ha keresném, és elküldene a fenébe?Meg ő szereti ha egy nő büszke, úgyhogy azért se kéne felhívnom, csak várnom, csak így meg lehet hogy ennyi volt.Fogalmam sincs mit csináljak, vagy mi legyen?..De ha szeret úgyis keresne ő vagy nem?
2011. febr. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem lehet gyereke???
2011. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De lehet gyereke, nem erről van szó
2011. febr. 24. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Hanem miről?

Van pénzetek?

Van egy másik nő?

Végezni akar magával?

2011. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi.Egyszerűen csak pasi, és fél gondolom a kötöttségtől, azt mondja, hogy azzal már pl. utazgatni sem lehet,mert ő azt akar, meg szerintem benne van a félsz azért is, mert szülei elváltak ami őt nagyon megviselte stb..stb..
2011. febr. 24. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már az ő részéről nem volt olyan jó a kapcsolatotok?

Mert nekem nagyon úgy hangzik, mintha ő harcolta volna ki a szakítást.


És szerintem mindenképp várd meg, hogy ő keressen, mert ha hagyja, hogy ilyen miatt elváljatok, akkor talán nem is szeret igazán.

2011. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még csak fél éve voltunk együtt.Előtte nap dicsért hogy milyen szép vagyok, meg 2 héttel ezelőtt mikor velem szemben ült egy étteremben, láttam hogy már másképp néz rám, úgy csillogtak a szemei, eddig még soha nem nézett így.Nem tudom, bár tény hogy a vita alatt kicsit az volt az érzésem, hogy lehet ha én nem mondom ki akkor ő.Addig nem állt el az utamból, amíg nem mondtam ki:(
2011. febr. 24. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!