Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy fogadott "huga", azt mondta csak barátok beszélgetnek de nem mondja el amikor megnézem a telefonját ott van hogy beszélt vele! Azt mondta nem akar tőle semmit baráti szinten szereti!Meg sms-t is szokott neki írni!Ma is este dolgozott és láttam hogy 00:30 kor írt neki utána meg 1-kor beszélt vele!Most akkor mi van mert nekem nem mond semmit róla.
2011. febr. 25. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Valamelyik fel mindig tobbet akar.

Nekem egy fiu baratom volt, majd bevallotta, hogy meleg, szoval, az sem szamit.

26/N

2011. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja nekem nem akar tőle semmit de akkor miért nem mondja el a dolgait tisztára olyan mintha titkolna valamit!Kicsit kirekesztve érzem magam az életéből olyan mintha vele inkább megbeszélne mindent mint velem!
2011. febr. 25. 22:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Az a baj ilyet én sem ismerek. Egy ideig én is azt hittem van de tényleg a másik gyerekről kiderült hogy meleg. De lennie kell valahol!
2011. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van, akinél igen, van, akinél nem. Ennyire marhaegyszerű a probléma megoldása. Azt, hogy a te párod melyik csoportba tartozik, innen soha nem fogod megtudni.
2011. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Nem akarok veszmadar lenni, de ez igy eleg gaz.

1. Hogy titkolozik, egy kapcsolatban ennek nincs helye

2. Megis mirol beszelgetnek az ejszaka kozepen?

En biztos felhaborodnek, es megmondanam a magamet. Mert ez igy nem illendo, mert te vagy a partnere. Ha tenyleg nem akar semmit, akkor lehet a csaj akar, bar akkor meg minek titkolozna. Beszelj nyiltan, es mond meg kerek perec, hogy ezt ne tegye veled, mert ha te tenned, neki sem esne jol (meg is leckeztetheted). Bar szerintem vaj van a fiu fejen.

2011. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

NEM LÉTEZIK. Nekem is volt részem pont ilyen barátságban... Nem feltétlenül szeretők, de mérget vehetsz rá, hogy a gondolat megfordult a férjed fejében (is). A jó hír, hogy nem döntött. Kényelmes így neki. A Te szemszögedből nézve, mai ésszel - én fix, hogy felhívnám a csajt. Nem esnék neki. Ha lehet, személyesen szeretnék találkozni vele, pl. a Józsiról (a férjed) szeretnék beszélni veled, a tanácsodat/véleményedet szeretném kérni - nehogy gyanút fogjon. Mondjuk egy kávézóba invitálnám, és elbeszélgetnék vele, mintha tényleg csak a férjem húga lenne. Rosszul viselném, ha palira vennének...

OFF. Roppantul érdekelne, hogy miért hívogatja, miért ír neki, voltaképpen mit akar tőle. Talán ennyi idő után megérteném az egykori saját szitumat is. Nem akartam leírni, de feltehetőleg nem fogja olvasni. Ha meg igen, ennyi idő távlatából már úgysincs jelentősége. A lényeg, hogy ő, nem tudom hogyan és miért, de biztos vagyok benne, hogy saját magát buktatta be... Másképp nem lehetett, körültekintő volt. Mi csak 2x szexeltünk, szinte sose találkoztunk, folyton hívott vagy sms-t írt. Jól esett, hogy valaki osztatlan figyelmét élvezhettem, azt hittem, tényleg a legjobb barátom, bármit meg tudtam beszélni vele. Jobb hallgatóság volt a legjobb barátnőnél is. Soha nem akartam többet, mint barátságot. Tudtam, hogy nős, 2 gyerekkel. Ő forszírozta a dolgot. És hát ő is tetszett nekem. Nagyon. az egyénisége is rabul ejtett. A vége egy hangüzenet volt, miszerint bebukott, és ha felhívna a felesége, aki sose szokott ilyet csinálni - na, ez kiverte a biztosítékot! Mi az, hogy NEM SZOKOTT? Mert hányszor volt már ilyen? Szóval ha most mégis szokna ilyet csinálni, tagadjak le mindent. Ezzel szertefoszlottak a reményeim, végre megkaptam a választ, hogy széna vagy szalma. Utána hívott még, de nem vettem fel, hiszen amit tudni akartam, már elmondta... Utólag azért kíváncsi lennék, mit akart mondani. Gondolom ugyanezt... Biztos voltam benne, hogy nem bukott be, de nem értettem (a mai napig nem értem) miért csinálta. 1,5 évvel később egy barátnőm bejátszotta a hangüzenetet a feleségnek. Nem tudom, mi vezérelte, miért tett ilyet, ráadásul a megkérdezésem nélkül. Azt sem tudtam, hogy még megvan neki. A feleség válasza valami olyasmi volt, hogy ez már egy régi ügy, minek kell egy egy évvel ezelőtti SZERELEM miatt egy családot szétzilálni? Szétzilálni? Szerelem? Ő letagadott mindent, tehát nem volt semmi... Hogyhogy szétzilálni? Állítólag még valami olyasmit mondott a feleség, amiből az jött le, hogy neki valami nagy szerelmi sztorit adott be. Nekem meg tagadnom kellett volna. Ez mire volt jó? Miért mondott mást neki, mint nekem?

2011. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a csaj ismer mert már látott, de azt próbálom hogy elmegyünk a párommal meg a csajjal együtt bulizni és ott beszélek vele, nem merek írni mert akkor tuti elmondaná a páromnak!

De már nem birom egyre jobban utálom a csajt

2011. febr. 25. 22:45
 8/18 anonim ***** válasza:
22:33 vagyok. Azt nem enné meg, hogy nem tudod, milyen ajándékot vegyél neki? Valahogy össze kéne haverkodnod vele... legalábbis látszólag. Tudod, tarts a barátaidat közel, de az ellenségeidet még közelebb...
2011. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló - hát ez elég durva. Tipikusan olyan férfinak tűnik ő nekem, aki éretlen és ki akar bújni a felelősség alól. Örülj neki, hogy már nem vagytok semmilyen kapcsolatban.


Kedves kérdező! Igazán szoros barátság szerintem férfi és nő között nem létezik. Figyelj a párodra, titokban próbáld szemmel tartani, de ne borulj ki előtte, ne veszekedj vele, mert azzal csak elveszíted őt. És igen, az is jó ötlet, ha megpróbálsz több dolgot is megtudni arról a lányról, vagy megkérhetnéd a párod, hogy mutasson be benneteket egymásnak (mondjuk az indok: szeretnéd megismerni azokat, akiket ő szeret). Ha ebbe nem akar belemenni vagy sunyít, akkor ebből tudhatod, hogy titkol valamit.

2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, időközben olvasom a kommented, bocsi. És hogy látod kettejüket együtt? A csaj nem hajt rá, vagy valami?
2011. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!