Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám sehogy sem akar elengedni. Mindenről le akar beszélni. Te mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Szóval nem akar elengedni a barátomhoz 6-tól kb 10ig.A barátom volt itt már nagyon sokszor,volt hogy itt is aludt.Engem is elengedett hozzá,kétszer. Most azzal az indokkal nem enged,hogy engem majd megszólnak a faluba,hogy járok a fiuhoz.Meg,hogy a fiu anyjáék azt dicsekvésnek veszik,ha a lány odamegy.Nem jön hogy higyjem.Mindig ezt csinálta,a multkori két alkalommal is,de valahogy elengedett. Nem értem meg ,hogy miért nem enged, a fiut ismeri,nagyon rendes.A szülőket ismeri,ők is rendesek.Nem akarok ott aludni,hanem ott lenni kb 10ig? Ez olyan nagy kérés? 14L 15F
2011. febr. 26. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
14 éves gyereket én sem engednék el olyan későig, ez szerintem teljesen normális.
2011. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy olyan későig? 10 percre lakik innen a barátom. A multkor 12ig engedett.
2011. febr. 26. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

És nekünk azt honnan kellett volna tudnunk, hogy 10 percre lakik a barátod???

Amúgy nem gondolod, hogy anyádnak egy kicsit több esze van? Szerintem egyértelmű, hogy még nem enged el ilyen sokáig...

2011. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

14 évesen?! Barbizzál, lányom! Ha már most a pasidhoz járkálsz, mi lesz 5-6 év múlva?! Anyád aggodalma és szigora maximálisan helyénvaló! Szerintem arra is rájött időközben, hogy a múltkori két alkalommal sem kellett volna engednie.

21/L

2011. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Hát gondolom mivel falun laktok tényleg attól fél hogy pletykálni fognak rólatok, lehet hallott is valamit másokól és nem akarja hogy még több pletyka legyen belőle. Meg persze félt is. Próbáld normálisan megbeszélni vele, hátha akkor elmondja miért nem enged. Egyébként szerintem egy 21 éves ember ne nagyon oktasson ki egy 14 évest.

a: nem ottaludni akar csak átmenni hozzá

b:ha ő nem volt bunkó miért kell neked annak lenni?

c: elegem van ezekből a lekezelő, bunkó válaszokból. Attól hogy te Barbiztál 14 évesen nem kell mindenkienk azt tenni. Attól hogy te ronda és pattanásos voltál és senkinek nem kellettél, ne azokkal legyél bunkó akiknek megadatik az ellenkezője. A kérdező nem 12 éves hanem 14, és nem diszkóba akar menni a barátjával hajnal 4is, hanem egy lakásba,ahol azért valamilyen szinten felügyelet alatt van, a szülei ismeik a vendéglátóis, közel van és 10re hazamenne

2011. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viorica,nagyon köszi.
2011. febr. 26. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Te meg engem ne oktassál ki :) Erről nekem ez a véleményem és kész. Nem hozzád szóltam, nem kell reagálnod!

Mellesleg pont emiatt a hozzáállás miatt tart ott a mai fiatalság, ahol tart. Csak jobb a homokba dugni a fejünket, mint a sarkunkra állni, és tenni ellene. Igazad van, csak így tovább! ;)

21/L


Ja, amúgy nem voltam pattanásos és csúnya sem, mert udvarlóim is voltak, csak abban a korban még nem értettem, hogy mit kell a pasikkal kezdeni. És szerintem ez így van rendjén, és ma is így LENNE rendjén, ha nem vált volna ilyen torzzá a világ, amilyen.....

2011. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Viorica -val en is egyetertek,csak sajnos nagyon keves ember van,akinek ilyen a felfogasa.....pl anyumnak -.-
2011. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem enged el mert rendes szülő!

Neked sem kell folyton a barátodnál tanyázni, lehet hogy a szülei egyszer-kétszer szívesen látnak de azért még egy gyerek a házba már sok lenne.


ALUDJ OTTHON, OTT A HELYED!

2011. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
anyukád helyébe én sem engednélek el. fiatal vagy, ráérsz még a barátodhoz mászkálni. jöjjön ő! persze szigorú face-control alapján.
2011. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!