Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnátok, arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok, arra, hogy érezze, és kimondja, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 4 hónapja vagyunk egy pár,de még sosem beszéltünk az érzéseinkről,a szeretlek-szót sem mondtuk ki.

Nem baj,hogy nem mondtuk még ki,de abban sem vagyok biztos,hogy érzi-e,egyáltalán.Egyszer nagyon odavan,és érzem,hogy kezd szerelmes lenni,máskor pedig nem érzem ezt.

Szerintetek baj,hogy 3 hónap után sem mondta ki,hogy szeretne,vagy nem érzi,hogy szeretne?

Szerintetek meddig érdemes várni erre?Hogy érezze,és esetleg kimondja?Van így értelme a kapcsolatnak?


2011. febr. 26. 11:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

szóval valami érez,ez egyértlemű..de lehet még ebből szerelem?

20/L

2011. febr. 26. 11:22
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
az durva, hogy együtt vagytok és nem mondta még ki :( :S szerintem így nem éri meg vele járni :S ne haragudj meg a válaszomon, csak segíteni akarok :/... de vagy próbáld vele megbeszélni, vagy szakítsatok :S
2011. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca. ***** válasza:
100%
a lényeg hogy érezze és éreztesse veled, nem számít hogy kimondja-e. HA boldog vagy vele, akkor maadj. Ha nem, akkor menj. semmi bonyodalom.
2011. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam vele,és nagyon rossz lenne szakítani,nem tudnám elképzelni nélküle,viszont így kicsit hülyének érzem magam,hogy ha úgy maradok egy kapcsolatban,hogy lehet,hogy csak azért van velem,mert kényelmes...persze,ez se teljesen igaz,mert mondom,tudom,hogy vannak irántam erős érzései,de kétlem,hogy az szerelem.
2011. febr. 26. 11:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hozd szóba és kérdezz rá. lehet, hogy számára egyértelmű és tudod, hogy szeret.
2011. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca. ***** válasza:
100%

alapvetően nem tudhatod hogy szerelem-e. nem írtad hány évesek vagytok, de egész sokáigszerintem ő sem tudhatja hogy valóban szerelem-e amit érez.

mondjuk alapvetően szerintem túlértékelik a szerelmet, de ez más kérdés... ha jól érzed magad vele ne mérgezd a kapcsoaltotokat azzal hogy ilyeneken rágódsz. ha nagyon zavar, kérdezd meg. de ha megkérdezed, ne háborodj fel a válaszon! bármi legyen is az... de szerintem szimplán ne agyalj ezen. végülis a kapcsolat lényegeh ogy jól érezzétek magatokat benne.

2011. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az igazság az,hogy nem merem megkérdezni,mert félek a választól,ha nemleges választ kapok,akkor nem tudnám folytatni a kapcsolatot,ennek tudatában...viszont mondom,én szeretek vele lenni.
2011. febr. 26. 11:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem feltétlenül azt jelenti,hogy nem mondja,hogy nem is szeret...tudod a tettek sokszor fontosabbak,a szavaknál!!Érezned kell,hogy szeret,nem hallani :):) Amugy lehet milliószor mondani,ha semmit nem tesz érted...szóval szerintem nincs itt semmi baj,csak lehet nem igazán szereti kifejezni az érzéseit,mert úgyérzi akkor sebezhetővé válik :) Nem egy hasonló férfit láttam már ilyent,de egy idő után kimondták...persze 3 hónap alatt egyszersem mondta,tudom kicsit furcsa neked :) De nyugi még várj kicsit...és ha nem érzed már jól magad a kapcsolatban akkor lépj ezellen :) Fenyegesd esetleg majd kicsit meg azzal,hogy elhagyod,meglátod mi a reakciója...ha elenged könnyen,nem szeret!!Ha pedig marasztal tuti szeret ;)
2011. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az érzelmi zsarolás aljas dolog. Ne fenyegesd! Beszéld meg vele, hogy nem csak érezni, hallani is szeretnéd, hogy szeret. 4 hónap után már megengedhető egy ilyen beszélgetés. Minden ember különböző, sokan vannak, akik nem merik, nem szeretik kimutatni, mit éreznek.
2011. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak akik félnek ettől a szótól és vannak akik feleslegesnek tartják. Nekem is most az exem ilyen volt, bár párszor mondta, de ált. éreztem rajta, de mivel az előtte lévő barátaim nagyon szeretlek-mániások voltak eléggé nehezen szoktam ezt meg:S Esetleg próbáld meg rávezteni erre, mondjad te ki előbb vagy valami hasonló.
2011. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!