Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az emberről?

Figyelt kérdés
Aki ezt a kérdést kiírta: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2011. febr. 26. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
még nem ismerte ki magát.ez normális.én 16 évesen csináltam ezt.
2011. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírójáról ennyi alapján nem lehet véleményt alkotni, maximum a helyzetéről. (Amit meg megtettem, amikor válaszoltam a kérdésére.)
2011. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem egy "kiforrott egyéniség".
2011. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2011. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már előtte sem nagyon szerette, csak nem tudatosult benne.

De van ilyen, előfordul.

2011. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy van olyan, hogy a másik akkora sebet ejt rajtad, hogy elveszik az illúzió, és te mondjuk szeretetként értelmezed azt, ami megmaradt, csak a lényeg veszett el.
2011. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása után szakított a barátnőjével. :S Pedig előtte nagyon szerette.

egy közeli ismerős

2011. febr. 26. 14:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom a lányt, mert nagyon szerette a fiút, és most teljesen össze van törve. A lány egyik haverja vagyok, és szeretnék valahogy segíteni neki, de nem tudok.
2011. febr. 26. 14:11
 9/9 napietus ***** válasza:
ilyen van. a szerelem kémia, lehet tudatosan befolyásolni egyébként, de ez igen nehéz és kevesen képesek rá. szóval teljesen általános dolog.
2011. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!