Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, totál össze vagyok törve, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szakított velem, mert már nem érzi azt amit régen de azt mondja, hogy szeret és nem akarja hogy szenvedjek. Szerintetek ha most nem beszélek vele 1 hétig és utána meglátogatom akkor van még valami esélyem?

17 éves.


2011. febr. 26. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret akkor szerintem nincs sok esély rá, de tudod a remény hal meg utoljára.Próbáld meg!
2011. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd egy ideig! ne keresd semmilyen módon, sőt mutatkozz jókedélyűnek! ezzel lehet igazán visszacsalogatni valakit magunkhoz... ha keresed, azzal abszolút nem. tapasztalat.
2011. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
de nem csak 1 hét, én 6 hónapig türtőztettem magam, és most újra az enyém!! :)
2011. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

ha nem beszélsz vele lehet hogy azt hiszi hogy megsértődtél

ha beszélsz vele akkor vagy kiutasít a barátságból vagy,újra ad egy kevés esélyt.:D

2011. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűen már annyira kivagyok, azért írtam ki a kérdést, hogy hátha egy kicsit megnyugszok.

Egész életemben nem sírtam semmiért, most meg vagy fél órát. :(

2011. febr. 26. 18:42
 6/13 A kérdező kommentje:

Most is fent volt MSN-en de nem írtam rá. Úgy ráírtam volna hogy beszéljük meg de hülyeség lenne. SMS-en is gondolkoztam, hogy adjon még egy esélyt de szintén hülyeség lenne.

Az fáj a legjobban, hogy mindig szerettem, hűséges voltam hozzá mindig mellette álltam és konkrét ok nélkül szakított velem.

2011. febr. 26. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon süket duma.

Senki se érzi azt hónapokkal később, mint a kapcsolat elején, a szerelem folyamatosan változik, nem marad meg ugyanolyannak.

Ha ő szeret téged, te szereted őt, akkor hajts rá most, minél előbb, ne hagy menni!

Vagy udvarold ki belőle, mi volt a szakítás tényleges oka.


Akárkivel jönne össze, vele se fogja ugyanazt érezni hetekkel később, mint az elején, ilyen NINCS.


Mutasd ki, hogy szereted, kell neked, harcolsz érte, ha kell, hogy visszakapd.

Ha most is azt mondja, hogy ne folytassátok, akkor ez csak duma volt, és más okból szakított veled.

Akkor meg ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

2011. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ma is még voltunk moziban, jól éreztük magunkat, nem számítottam rá, hogy pont ma szakít.

Mondtam neki, hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek és soha semmi gond nem volt a kapcsolatunkkal a 7 hónap alatt. Ráadásul pont ma van a hónapfordulónk és pont ma szakított. :(

Szülei nagyon szeretnek, nagyszülei szintén, könyörögtek a szülei a lánynak, hogy beszéljük ezt meg. Ebben bízok, hogy szülők hátha tudnak még beszélni vele valamit.

De nem is értem miért is kell szakítanunk ha ő szeret, én is szeretem. Megbeszélni kellett volna mit akar nem szakítani.

2011. febr. 26. 18:52
 9/13 anonim válasza:
Igen, harcolj érte! Velem is ugyanilyen "kamu" indokkal szakított a pasim és büszkeségből nem mentem utána, mert én lány vagyok. Azóta se voltam olyan szerelmes senkibe, mint belé.
2011. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Igen, harcolj érte! Velem is ugyanilyen "kamu" indokkal szakított a pasim és büszkeségből nem mentem utána, mert én lány vagyok."


Mi lett a vége?


Akkor azt mondjátok érdemes minél előbb találkozni vele? De nem tudom, lehet, hogy ha friss neki a dolog akkor úgy is elutasít de ha várok 1 hetet és akkor lepem meg annyi idő alatt hátha rájön, hogy hiba volt szakítani.

Azt beszéltük meg, hogy jövő hét pénteken beszélünk még, akkor lesz pont a születésnapom is. Keressem hamarabb? Nem tudom mit tegyek. Nem akarom elveszíteni. :(

2011. febr. 26. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!