Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ez normális érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ez normális érzés?

Figyelt kérdés
Párommal 2 hónapja szakítottunk, több mint két év után. Még most is azt érzem, hogy nincs szükségem senkire, ez normális? Sem rá, sem senkire... Egyedül érzem magamat boldognak, viszont szeretném ha ez megváltozna. Akik tartósabb kapcsolatban éltek! Nektek meddig tartott a regenerálódás?
2011. febr. 26. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha boldog vagy így, miért akarsz rajta változtatni?

Amúgy én is így voltam vele. A regenerálódás nem tudom meddig tartott, de 2 hónap után ne várj csodákat.

2011. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm 5 éves kapcsolat után úgy 8 hónapig érezte ezt aztán jöttek a futókapcsolatok és már olyan másfél éve nem találja a párját csak ilyen 3-4 hetes kapcsolatok. 21évesen..
2011. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem élek tartós kapcsolatban még sajnos, de ugyanaz a helyzetem, mint neked:) viszont nekem ez már 1 éve tart, és most érzem azt, hogy kész lennék illetve igénylek egy kapcsolatot.
2011. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: de nem erőltettem sosem. ha jó, akkor élvezd ki, pihenj, szánj időt magadra:)
2011. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.5 év után szakítottunk, én hasonlóan voltam, kb. 1-2 hónapig senkit se bírtam volna "megtűrni" magam mellett, további 6 hónapig csak szórakoztam, meg kalandoztam, és tökéletesen jól éreztem magam, nem akartam elkötelezni magam, aztán megismertem egy srácot, és minden más lett... :) Az a távolság miatt nem jött össze, de utána már csak komoly kapcsolatot kerestem.
2011. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lett volna lehetőségem kilépni ebből, de nem érzem képesnek magamat arra, hogy egy új kapcsolatot kezdjek. Nincs bennem erre vágy, illetve elég türelem és megértés sem, így inkább terelek minden srácot magam mellől. Nem vágyom már 1-2 hónapos futú kapcsolatokra, ha egyszer késznek érzem magamat újra egy kapcsolatra, akkor sem ilyenbe szeretnék belemenni, csak mivel egyelőre annak sem látom esélyét hogy valaha visszatér a kedvem a srácokhoz, ezért nehéz ilyenre gondolni is! :) Jelenleg csak vegetálok, egyáltalán nem keresgélek, fölösleges is lenne, csak jó lenne ha ez nem maradna örökre így, ezért voltam kíváncsi a véleményekre, köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2011. febr. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!