Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szakítás után 4 hónappal még mindig ugyanúgy fáj a dolog, mint az első nap? Sőt, egyre brutálisabb.

Figyelt kérdés
Szakítottak velem, és arra lennénk kíváncsi, ki mennyit szenvedett szenvedett élete szerelme, az igazi elvesztése után.
2011. ápr. 15. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hetet
2011. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már itt olyat is hogy másfél évig szenvedett valaki. Velem két hónapja szakítottak de már úgy ahogy elviselhető az állapotom.
2011. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked is Ő volt az első? Csak mert nekem is, ezért érzem "életem szerelmének". Decemberben szakított, eldobott, de azóta görcsölök rajta, holott tudom, hogy egyoldalú volt a szerelmem, szeretetem. Az első napokban nem fájt annyira, sőt, úgy volt, hogy tök könnyen túlteszem magam rajta, de mostanában néha úgy érzem, hogy belehalok. "Az idő minden sebet begyógyít" - remélem hamarosan elmúlik.

20F

2011. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, ő volt az első. :)

És tényleg nem fogok már senkit így szeretni.

2011. ápr. 15. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem addig tartott, míg nem jött egy új lány. 2 évig. Ez már kóros.
2011. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én augusztusban jártam vele, de a szikra sajnos(?) még mindig megvan. Szexuális vonzódás. A múltkor, én se hittem volna, de nagyon pici tartotta (az én visszakozásom) hogy ne feküdjünk le.. valahol belül különben éreztem ezt, mert a többi exemnél nem volt szakítás után ilyen érzésem:) De nem vagyok szerelmes belé, nem is leszek, tudom, milyen ember..röptében a legyet típus. De barátként, emberként megszerettem, és ez kölcsönös. Később úgyis elvesztem, ha elmegy nyár végén egyetemre, szóval mindegy.:S De a kérdésre válaszolva, ez elég sokáig tartott, de volt olyan is, hogy 1 hónap kellett csak.
2011. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy bölcsnek tűnő részeg ember azt mondta 2 év. Egy beteljesületlen nagy szerelmemet pont 2 év alatt tudtam kiheverni, tehát igaza volt valahol.

Az első normális kapcsolatom 9 hónap alatt hevertem ki.


23/F

2011. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

85%-os 17.00 vagyok,

Szerintem igen is fogsz még mást így szeretni, csak ilyenkor úgyérzi az ember, hogy minden elveszett. Főleg, hogy Ő volt az első, nincs viszonyítási alapod, és mégiscsak Ő volt az ELSŐ... így nehéz. Nekem is az, dehát mit lehet tenni. Ami nem öl meg, az erősít.

Ha szeretnél dumálgatni egy sorstársaddal akkor írj egy privit. :)

2011. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatom kicsit több, mint két évig tartott, őt nagyon szerettem, de végül szakítottam, mert egy bunkó f... lett, agresszív is volt. :( De nagyon rossz volt, kb 1 év múlva hevertem ki. Persze nem sírtam semmit, meg nem is fájt, inkább rossz volt rágondolni.

Az előző kapcsolatom 1 év 10 hónapig tartott, azt hittem, hogy nagyon fogok szenvedni a szakítás után, de csak 4! napig sírtam, utána teljesen jó volt minden. :D Ledöbbentem magamon, hogy ennyi volt... Igazából a megszokott állapottal volt szakítani, nem a pasival.. 3 hétre rá össze is jöttem a jelenlegi párommal, akivel másfél éve vagyok együtt, na ő.... Hát szerintem évekig szenvednék, ha vége lenne, mert nekem ő az igazi. :( :)


Magára a kérdésedre pedig: igen, teljesen normális. Ha valakit imádsz, azt nem lehet csak úgy elfelejteni, inkább az idő segít majd. Ha lesz másvalakid idővel, akkor tovább léphetsz, de ha nem, akkor sokáig lehet miatta őrlődni. :(

2011. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 percet szenvedtem a szakításkor, én a kapcsolatban szenvedtem



21/F

2011. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!