Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még szakítás után 5 hónappal is úgy érzem, hogy hozzá tartozok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy hozzá tartozok, nekem Ő az Igazi, neki pedig én.. Ami végül is lehet igaz, csak éretlenek voltunk ehhez a kapcsolathoz, ezért is lett vége...

Még mindig nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Ő a másik felem :)


Amúgy volt már 3-4 randim az utóbbi 2 hónapban, de ennyi. Nem lett belőle semmi több, mert senkivel sem érzem magam annyira jól, mint Vele.


2011. okt. 5. 21:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ráadásul az a vicc, hogy mára már rájöttem az elkövetett hibáimra, és teljesen megváltoztam. Most nem lenne semmi probléma köztem és közte...


Csak besz@ri vagyok, és félek felhívni

2011. okt. 5. 21:15
 2/20 anonim ***** válasza:
Ő is megmondta, hogy neki is te vagy az igazi vagy csak rávetíted? Mert nagyon nem mindegy. Könnyen lehet, hogy ő már rég túllépett rajtad, csak te magyarázod ezt be. Inkább zárd le te is, mert évekig ezen fogsz kattogni és totál bekattansz. Ismerek ilyeneket, akik évek óta nem képesek lemondani valakiről, aki már rég tojik rájuk és közben elszalasztanak lehetőségeket, hogy megtalálják a tényleges Igazit.
2011. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

4 éven át tudtuk, hogy az Igaziak vagyunk egymásnak, de tényleg fiatalok voltunk, és éretlenek ehhez. 5 hónapja szakítottunk 4-edjére... :S Mindig elrontunk valamit annyira, hogy szakítás legyen vége...


Amikor utoljára beszéltem vele azt mondta, hogy nagyon hiányzok neki..

2011. okt. 5. 21:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Normális, de el kell fogadnod, hogy már vége. Időbe telik de túl kell lépned rajta. Hagyj magadnak időt a lelki lezárásra. Tanultál a hibáidból, vigyázz, hogy legközelebb ne kövesd el őket.
2011. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tehát ebbe a 4 évbe benne van a külön töltött idő is, mindig egymásra találtunk újra..
2011. okt. 5. 21:21
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha valóban szereted,és még több hónap után is ugyanúgy hiányzik,akkor szerintem merj beszélni neki az érzéseidről,feltéve ha neki sincs még senki. Egyik barátnőmnek is volt egy barátja, pár hónap után szakítottak. Volt kb fél éves szünetük,amíg nem beszéltek,majd újra keresték egymást,és már 1 éve együtt vannak:) Egyszer élsz,merj lépni ha a boldogságot mellette találtad meg:)
2011. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hagytam időt magamnak. Általában elég 2 hónap, most hagytam 4-et.

Utána gy éreztem, kell egy pasi, vágyok egy szerelemre.. Aztán amikor már révbe ért a dolog, megfutamodtam. Egyszerűen nem jó, bennem van az az érzés, hogy én Őt szeretem, és csak Ő kell.

2011. okt. 5. 21:22
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, él-e egyáltalán.. 4 hónapja 1 szót sem váltottunk. Látni meg nem látom, nem 1 városban lakunk..
2011. okt. 5. 21:23
 9/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk így,hogy többször szakítottatok más a helyzet... van ilyen ismerősöm, a barátjával 1 év alatt ha 7xer nem szakítottak egyszer sem.. Ha már többször került sor szakításra, ott már gondok vannak.. úgyhogy lépj tovább, és foglalkozz inkább más fiúkkal. Az idő begyógyítja a sebeket,később már csak mosolyogni fogsz a dolgokon. Előző voltam
2011. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

nem jó dolog ez, én 1,5 évig voltam reménytelenül szerelmes... én hibámból nem lett belőle kapcsi, pedig mind2en akartuk, nekem is voltak kapcsolataim, sőt, 1 éves kapcsolatom is, de mégis néha úgy érzem hogy ő az igazi !

Mára kijózanodtam, és boldogan élek a barátnőmmel :)

2011. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!