Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adjak a barátomnak, hogy ne szenvedjen egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. egy hónapja elhagyta a barátomat a barátnője, szimplán kisétált az ajtón, se puszi se pá, és most teljesen össze van törve szegény ember lelkileg. Én már mindent megpróbáltam, de mint ha meg se hallana semmilyen tanácsot, csak búslakodik, és sír utána, mint ha nem is pasiból lenne... A lány egyébként nem szerette Őt (szerintem) csak játszott vele, kihasználta, és most ráunt és otthagyta. Mit lehetne tenni? mit mondjak neki amivel tudnék rajta segíteni? Nagyon megvisel már engem is ahogy viselkedik, és tényleg szeretném ha ezen túljutna. Kérlek segítsetek!
2010. szept. 23. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia szeritem el kéen neki mondani hogy aki csak ugy ott tudta hagynai az tuti nem zerette és ő se sírjon utánna mert semi értelme mert vissza nem fog jonni tovább kell lépni heéz de a sírással nem változtatsemmin a sírás jó feszültség levezetés de ezért nem kell tulzásba vinni 21/f
2010. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ezt már mondtam neki, de tényleg olyan mint ha meg se hallana. egyik este beszéltem vele, és szinte pont ezt mondtam neki amit te ide leírtál. Úgy nézett ki felfogta és megértette és próbál rajta túllépni még poénkodni is támadt kedve, meg nevetett mint régen, és másnap erre mivel fogad? H felhívta a lányt, beszélt vele, és most még rosszabb. És valami ilyen aprósággal mindig kínozza magát.. Kutat utána, felmegy facebookra, megnézi ki mit küldött neki.. néha kicsit betegesnek tűnik.
2010. szept. 23. 01:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Vedd rá hogy jöjjön el veled egy pl. 1 diszkóba,és ott egy csomó más lány van azaz "létezik" más NŐ is a világon,és csak akkor fogja feledni ezt a lányt ha egy másikat,vagy újat(-kat) meg nem ismer. Ezt így lehet leggyorsabban "kiheverni" .

Addig fog kínlódni,amíg erre saját maga rá nem jön.

2010. szept. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod életképtelen. Ennyire sajnáltatnia magát. Mert ez pusztán önsajnálat, semmi más. Fúj, gusztustalan egy ember.
2010. szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegye úgy h. nem ő volt az igazi.Ő csak azért jött az életébe h. tanuljon és megismerkedjen más lányokkal, tapasztalatokat gyűjtsön.Majd ha eljön az ideje,akkor megismerkedik az igazival,de addig is el kell telnie az időnek a tanulással.
2010. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vidd el qrvázni.
2010. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartóan zaklatja, kizsarolhat egy magyarázatot, ami segíthet továbblépni.
2010. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat, rajta vagyok a témán, de nagyon nehéz vele. Olyan makacs...
2010. szept. 23. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem lehet egyenlőre segíteni rajta. Egyszerűen nem tudsz.

Egy idő múlva saját maga fog rájönni, hogy ilyen emberért nem érdemes szenvedni...

2010. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És beszélgessetek sokat! Tudom ez női praktika, de ezért is vészeljük át jobban a traumákat. Egyedül ezzel tudsz javítani a dolgon...
2010. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!