Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér Srác+vékony csaj. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér Srác+vékony csaj. Vélemény?

Figyelt kérdés
Olyanok reagálását várom,akik ilyen kapcsolatban élnek\vagy olyan csajok is írjanak,akiknek bejönnek a kövérebb arcok de ők vékonyak.Miheztartás végett: kövér srác azt jelenti,hogy mondjuk van tokája,és nagy hasa(sörhas,hordóhas),vékonynak meg mondjuk a 60-65 kilós csajokig(lényeg hogy nincs hasa,nem a pálcikákat mondom).
2011. febr. 27. 00:23
1 2
 1/18 johnnyboy26 ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező!


Tudom, főleg csajoktól vársz válaszokat, én viszont pont az ellentétes helyzetben vagyok, mint Te.

Nekem molett barátnőm van, soha nem sportol, de gyönyörű lány, nagy mellek, nagy fenék, kreol bőr, istennő arc. Én futok, kondizok, néha boxolok, szolizok stb., és tökéletesen megvagyunk. Szóval no para, biztos van olyan lány, aki lányként hasonlóan gondolkodik mint te pasiként.

2011. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 johnnyboy26 ***** válasza:
100%
vagyis mint én pasiként
2011. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

az ideálom magas férfi, hatalmas hasa is lehet felölem, finom kis fenék,mackós alkat.

a tokát nemtudom hogy értelmezzem:D

2011. febr. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Szeressék egymást, legyenek boldogok.

Nem súlytól függ a szerelem, működhet simán a kapcsolat.

2011. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem kövér, csak sörhasa van, de a lába, a karja normális. Mikor összejöttünk neki sem volt hasa és én is pálcika voltam. Nincs ezzel semmi baj. Szerelmesek vagyunk, és a gyermekünket várjuk.

De ott van barátnőm, neki olyan hasa van, mint egy jól megtermett férfi sörhas, de a lába és a feneke nagyon vékony, egy nála fél fejjel alacsonyabb barátja van, akiben jó ha van 50 kg. Csak csont és bőr. Ők is szeretik egymást, bár viccesen néznek ki egymás mellett, de szeretik egymást, ez a lényeg.

2011. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lány legyen felül! Ennyi az össz amire figyelni kell
2011. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
02:42 te hány kiló vagy\milyen az alkatod?
2011. febr. 27. 19:30
 8/18 A kérdező kommentje:

Leginkább arra lennék kíváncsi,hogy egy egész csinos,szexis csaj aki a pocakosabbakra bukik.

Példa:

[link]

2011. febr. 27. 19:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert az a pocakos egy millerg3ci, azért!
2011. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

02.42es vagyok

52kiló vagyok.táncolok sportolok.stb

a képen látható férfi nekem sok. [link]

2011. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!