Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér Srác+vékony csaj. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér Srác+vékony csaj. Vélemény?

Figyelt kérdés
Olyanok reagálását várom,akik ilyen kapcsolatban élnek\vagy olyan csajok is írjanak,akiknek bejönnek a kövérebb arcok de ők vékonyak.Miheztartás végett: kövér srác azt jelenti,hogy mondjuk van tokája,és nagy hasa(sörhas,hordóhas),vékonynak meg mondjuk a 60-65 kilós csajokig(lényeg hogy nincs hasa,nem a pálcikákat mondom).
2011. febr. 27. 00:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
168cm magas, 64 kg vagyok, a barátom kb. 105 kg, persze magas is, és semmi baj sincs ezzel. Még csak nem is nyom, ha ő van felűl. Szerintem ne izgulj ilyeneken.
2011. márc. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Én teljesen átlagos lány vagyok, de ha úgy értelmezem a dolgokat, ahogy írtad, hogy 60-65 kg-ig vékony, akkor akár még az is lehetek, bár én nem tartom magam annak, mivel nincs pocakom, nincs hájam, de erős csontozatom van nagyon, sok az izmom, mert évekig sportoltam, és nagy a mellem, mert szerencsére volt kitől örökölni. :) A pasik pedig csorgatják utánam a nyálukat, utcán, szórakozóhelyen, suliban, mindenhol, pedig még csak kihívóan sem öltözködöm.

És a pocakos, ráadásul főleg alacsony pasikra bukok. Magam sem tudom megmondani, hogy miért. Ami a képen van, az már sok. Az nem pocakos, az iszonyatosan kövér. A barátomon is rengeteg izom van, mert ő is sportember volt, de ahogy abbahagyta, jött a pocak, és imádom. De emellett nagyon csinos kerek feneke van, izmosan kerek, amit még a lányok is megirigyelhetnének, iszonyatosan kemény combja van és karja, és ehhez társul egy marha helyes pofi. :) És az az elsődleges nálam.

21/L

2011. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Macikat. Nekem volt is egy. Ha nem lett volna akkora marha, ma is együtt lennénk.
2011. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 09:04-hez.

Gyerekkori szerelmem volt, most is őt keresem minden pasiban. Sokan nem is értik, mi tetszik egy ekkora nagydarab férfin.

2011. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most jelenleg izmos, vékony barátom van,de jártam már mackós pasivalm akinek nagy volt a hasa, bár nem teljesen olyan mint a képen,de volt vagy 20-30 kg feleslege, én vékony vagyok.Nem ezen múlik, jól kijöttünk és tetszett.
2011. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
van 2 ismerősöm,a nő kb 60-65 kg,a srác pedig 140-160 között ingázik...van 2 szép kislányuk...a csaj imádja hogy ilyen a srác,a világért nem cserélné le egy 80 kg-osra...
2011. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 52 kiló vagyok, párom 92. Magasabb 1 fejjel mondjuk.
2011. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
08:00-írj már rám plíz,mondani akarok vmit.
2011. márc. 1. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!