Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás gyanuja merült fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás gyanuja merült fel bennem. Nagyon kétségbeestem, és félek. Mit tehetnék, hogy a dolog végére járjak? Ti mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
10 hónapja kapcsolatban élek.Eddig minden szép és jó volt.De lassan egy hete megcsalásra gyanakszom.Egy talált sms,amire ő azt felelte,hogy ők igy szokták,ha nem hiszem akkor költözzünk külön. Én azóta nem hiszek,vagyis nem tudok hinni neki,és csak idegeskedem,sirok,mert félek hogy tényleg megcsal azzal az illetővel,aki 8 évvel 7évvel idősebb az élettársamtól.Ugy érzem hogy kezd hanyagolni.Persze a szexuális élettünkkel minden rendben van,meg jól elvagyunk amugy,csak szeretném valahogy le ellenőriztetni. Segitséget szeretnék kapni,hogy ilyen helyzetben mit lehetne tenni??? Nekem ő az igazi szerelem,és nem akarom elvesziteni.Egy 19 éves lány.
2009. febr. 16. 18:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, meg azt is mondta,hogy feleslegesen idegeskedek.
2009. febr. 16. 18:36
 2/20 A kérdező kommentje:
még valami: munkatársak ráadásul:(
2009. febr. 16. 18:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát leírhatnád, hogy mi volt az smsben, mert így elég nehézkes segíteni (:
2009. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ugy szólitotta ahogy engem, és Oda irta azt is hogy sok csók, és a védőangyala lesz.
2009. febr. 16. 18:59
 5/20 A kérdező kommentje:
meg mms-be küldte a jójt képet. meg a csaj is neki mmsbe,jóéjt szép álmokat.ez volt a képen
2009. febr. 16. 19:00
 6/20 A kérdező kommentje:
annyit tudni kell róla,hogy nagyon sok barátnőjében szinte mindben csalódott,mert megcsaltál,stb. és nehezen bizik meg bennem is,és fél hogy megcsalom,mert amugy iszonyat féltékeny.de akkor mi ez az egész. meg azt is mondta,hogy hűséget kell fogadni nem vakságot.szerinted?
2009. febr. 16. 19:07
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj énis férfi vagyok...van barátnőm is... és meg sem fordulna a fejemben semilyen jó éjt meg védőangyalos szövegeket irnom más lányoknak semmilyen esetben!Az a hűséget..nem vakságot meg egy nagy szar..h hűséges ha más lányokat néz?Vagy nézheti csak ne feküdjön le velük? A te helyedben megkérdezném h h gondolta ő ezt az egészet?De ha már eljuttot eddig h simán irkál másoknak ilyeneket akkor szerintem nincs értelme vele foglalkozni..igérhet amit akar..kutyából nem lesz szalonna!
2009. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

hát szó szerint el bőgtem magam az utolsó választól.De lehet igazad van.A bizalmam megrendült,az 100.

De annyira szeretnék felébredni,és azt mondani hogy csak álmodtam az egészet.Ez szörnyű érzés egy lány számára.Azért csak 10hónap lesz mögöttünk lassan,majd 1 éve. De ha tőlem hüséget kér,mert eddig csak csalodott a barátnőibe,akkor ő miért nem tudja ezt nekem megadni? Miért kell nekünk tűrni,nyelni,és szenvedni? Az a baj,hogy nem kis ideje vagyunk együtt.Bele halnék ha nem lenne az életem része.De ez igy lelkileg nagyon padlóra fog vágni.1x már sikerült más valakinek,az életemből 1 évet tönkre tett,de engem is.Na ezt nem akarom ismét át élni.Miért nem tudják értékelni,ha valaki hűséges,szereti,mindent megad neki,szexben oké minden,igényes,csinos,csak ő van neki.Ez miért nem jó??? Miért kell mindig a másé? Mivel jobb az? Nem sok hűséges pasit ismerek,de VANNAK KIVÉTELEK!!!! És azoknak irigylem a barátnőjület.

Fájdalmas szerelmesnek lenni:'(

Köszönöm hogy leirta a véleményed. Le a kalappal hogy te szereted,és megbecsülö a bnődet:) Ritka az ilyen ember...sajnos

2009. febr. 16. 19:53
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem sok hűségeset ismersz,de én pl. az lennék,ha lenne egyszer végre egy barátnőm...Csak nekem úgy érzem már sosem lesz.Biztosan nem lennék képes megcsalni valakit,igen nagy szemétségnek tartom. :|


20/F

2009. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Örülök hogy te igy látod. Én sem tudnám megcsalni azt akit szeretek.Jó lenne ha a társam is az lenne,és értékelne,és megbecsülne.Jólesne nagyon,ha csak én lennék neki,és csak engem szeretne. Nehéz az biztos. Köszi hogy irtál:)
2009. febr. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!