Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás gyanuja merült fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás gyanuja merült fel bennem. Nagyon kétségbeestem, és félek. Mit tehetnék, hogy a dolog végére járjak? Ti mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
10 hónapja kapcsolatban élek.Eddig minden szép és jó volt.De lassan egy hete megcsalásra gyanakszom.Egy talált sms,amire ő azt felelte,hogy ők igy szokták,ha nem hiszem akkor költözzünk külön. Én azóta nem hiszek,vagyis nem tudok hinni neki,és csak idegeskedem,sirok,mert félek hogy tényleg megcsal azzal az illetővel,aki 8 évvel 7évvel idősebb az élettársamtól.Ugy érzem hogy kezd hanyagolni.Persze a szexuális élettünkkel minden rendben van,meg jól elvagyunk amugy,csak szeretném valahogy le ellenőriztetni. Segitséget szeretnék kapni,hogy ilyen helyzetben mit lehetne tenni??? Nekem ő az igazi szerelem,és nem akarom elvesziteni.Egy 19 éves lány.
2009. febr. 16. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok!Megértelek h neked ez nagyon rossz...forditott helyzetben énis ugyanigy érezném magam!Ha neked a barátod tényleg olyan sokat jelent akkor mond ezt el neki amin te most keresztül mész és h mit olvastál és mond h legyen öszinte ne próbáljon félre beszélni h csak vicc volt az sms vagy ilyenek!Kérd meg h ne tegyen ilyet többet hiszen lássa h ez neked mennyire rossz és fáj!És ha te is jelentesz neki valamit és akar téged akkor abba fogja hagyni h ne lásson téged szenvedni ez miatt!Ha nem ezt teszi akkor nagyon sajnálom de szerintem jobb ha vége!A te szempontodból!


NpNg

2009. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A barátnőd megfogja érdemelni a szerelmed:)

De ő nem olyan,hogy beszélne az érzéseiről,vagy valamiről.Érzem hogy nem vagyok neki elég fontos...:( És erre borzasztó rájönni......

2009. febr. 16. 20:37
 13/20 anonim ***** válasza:

Én az a válaszoló vagyok akinek van barátnője!Hm jó h ugy gondolod h megérdemli a barátnőm..bár ő sokszor ugyvan vele h én nem érdemlem meg őt..persze mi más dolgokon vitatkozunk össze..!Azt sajnálom h 10 hónap után kell rájönnöd erre..azért jobb keső mint..azért próbálj meg beszélni a dologról..ha nem megy hát nem..

NpNg

2009. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mindenképp beszélgetés lesz belőle,aztán majd látjuk hogyan tovább. Köszi:)
2009. febr. 16. 22:18
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

én is mindig azt mondtam, hogy soha nem fogok megcsalni senkit, mert amikor engem bántottak nagyon fájt. aztán teltek, múltak az évek és újra kapcsolatban találtam magam. aztán megismerkedtem valakivel, akivel jelenleg is együtt vagyok. megcsalással jöttünk össze. mindkettőnknek volt kapcsolata és feladta. tudod rossz ez így, de sokan működnek így. te is lehetsz ilyen, már bocsánat, de 19 éves vagy és nem tudod mit hoz az élet. Egyszerűen döntöttem, hogy ami nekem kell ELVESZEM AZ ÉLETTŐL. magától nem fog bekopogni, hogy hali itt vagyok, kellek?

keress mást, de előtte beszéld meg vele. még nem fog össze dőlni a világ, most kezdődik csak igazán az életed.

2009. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ja bocs még kimaradt. utolsó vagyok.

a 20 éves fiúnak üzenem. miért nincs barátnőd? meg se próbálod, vagy ha igen, amikor nemet mondanak behúzod füled farkad és otthon nyalogatod a sebeidet, minthogy felállnál és a következőhöz mennél. ne mond már nekem, hogyha 20 lányhoz oda mennél egy este, akkor mindenki elutasítana. valami más gond van, akkor ha ez így van, de szerintem nem próbáltad még.Hajrá!!!!

2009. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Az biztos, hogy innentől kezdve én folyamatosan ellenőrizném, persze úgy, h. ő ne tudjon róla. Csak óvatosan. Esetleg, ha van rá módod mutatkozz vele a munkahelyén,(menj be hozzá) szerintem biztos, hogy ledöbbene az állítólagos bnő. Egyébként én is voltam már hasonló helyzetben annyi különbséggel, h. nekünk van 2 gyerekünk. Nagyon nehéz tudom. Egyébként én azt hiszem tőlem gyanakvóbb, bizalmatlanabb ember kevés van. De így nem ér olyan nagy csalódás. Én az eset óta folyamatosan úgy élek, hogy bármikor megtörténhet, hogy megcsal. (nekem sem volt konkrét bizonyítékom) Mindig féltékeny volt a párod? Vagy csak mostanában? (mert állítólag az a megcsalás jele, ha túl féltékeny egyik naprol a másikra)Fel a fejjel! Légy körültekintő, és amennyire lehet tedd te is őt féltékennyé. (vigyázz ne vidd túlzásba, nehogy emiatt szakítsatok. kitartás! Teszteld le! Küldj neki hamis email címről üzit, majd randevú, ahol te jelensz meg és akkor mindenre fény derül! EZ CSAK az én véleményem és elég messze elmegyek az ilyen dolgokban, tehát nem muszáj igy tenned.
2009. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszi szépen. Ahogy összejöttünk attól a naptól féltékeny. Munkahelyére nem mehetek,mert nem engednek be kivülállókat. És amikor téged is megcsalt,nem hagytad ott? Vele maradtál? Folymatosan nézem,és néztem a telóját,de soha nem volt benne semmi olyan.Csak most.De ő is megnézi. Mindig azt hajtogatja,hogy félt engem,meghogy sokat csalódott,és fél hogy én is átverem.Közbe meg ő teszi. Én nagyon szeretem őt,és ő is mondja hogy imád,meg felesleges idegeskednem. Köszönöm a tanácsokat,aranyos vagy. Neked is kitartás,és remélem nem lesz nálatok gond.

Amikor rájöttél,a párod mit mondott? Csak a gyerekek miatt maradtál vele?

2009. febr. 19. 20:14
 19/20 anonim válasza:
Minden válaszom "igen"
2009. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az szép. Mi azóta már szakitottunk,de ő tegnap azt mondta megbánta,és kezdjük újra de én már nem akarom vele,mert félnék hogy becsapna megint.már nem tudok hinni neki.Neked kitartás,és le kalappal előtted:)
2009. márc. 10. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!