Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy szerelmet érezzen irántam?

Figyelt kérdés
5 napja jöttünk össze és még csak kétszer találkoztunk, ma azt írta, hogy ez így nem mehet tovább, nem érez irántam szerelmet és minél tovább húzzuk annál rosszabb lesz. Mit tehetnék? Normális hogy két találkozás után nem érez semmit? Mit mondjak neki? Várjuk még?
2011. febr. 27. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, mert a szerelem legtöbbször hetek, hónapok alatt alakul ki. ha 5 nap után dobni akar, mert nem érez szerelmet... akkor nem jössz be neki, sajnos nem tudsz mit teni
2011. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de Ő akarta a kapcsolatot akkor mért ne jönnék be neki?

amúgy 16/f

2011. febr. 27. 20:54
 3/9 anonim válasza:
ezzel még várjatok! ha nem érez irántad szerelmet, addig haggyátok ezt a kapcsolatot! pár hét, vagy lehetséges hogy pár hónap mulva éreztek egymás iránt valamit, ami több mint barátság. csak tartsatok ki! mindig a remény hal meg utóljára! :)
2011. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és voltam már ilyen helyzetben...Jó volt a sráccal,de nem éreztem azt az érzést,amit kellett volna,1 hónap után sem. Én ezért szakítottam vele,nagyon rosszul éreztem magam miatta,de nem volt más választásom.

Nem hiszek abban,hogy hónapok alatt kialakulhat a szerelem. Ha most ezt írja,hosszútávon nem tudod magad mellett tartani,vagy kényszernek fogja érezni.

Beszéljétek meg és ha tényleg így érzi,engedd el. De utána ne hagyd,hogy játsszon veled,ha ezt akarja,menjen.

Viszont ne hibáztasd magad,nem a te hibád,tudom,hogy közhely,de így van.

2011. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akik azt írták hogy várjak még ők tapasztalatból mondják?:)
2011. febr. 27. 21:54
 6/9 A kérdező kommentje:
*várjunk
2011. febr. 27. 21:56
 7/9 anonim válasza:

21:20 vagyok.

igen tapasztalat. mert a szerelem nem alakul ki 5 nap alatt. ha mégis az nem lesz olyan hosszú kapcsolat.

ha minél többet vártok, és minél erősebben éreztek egymás iránt szerelmet, annál tovább maradtok együtt.

hidd el! tudom miről beszélek! :)

2011. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm 5hónap után lett szerelmes a barátjába...

és már évek óta együtt vannak:)

2011. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!