Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szakított velem, abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított velem, abból az okból, hogy már nem érez szerelmet irántam. Mi a véleményetek? Feltétlenül szerelem kell egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

hát, mennyi idősek vagytok?

én azt mondom nekem most 20 évesen kell hozzá a szerelem, de lehet 40 évesen beérem azzal a mély szeretettel is, amivel 2 ember X év után kötődik egymáshoz. mennyi ideje voltatok együtt? az sem elhanyagolható kérdés. kicsit több info többet segítene.

2009. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18évesek,7hónapig voltunk együtt =(
2009. dec. 20. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ritkán járok valakivel,mert ha csak szeretem az nem elég :S...muszály a szerelem :)
2009. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En nem jarnak hosszabb ideig szerelem nelkul. De van aki viszont igen, sot van aki szerint ennek meg elonye is van, mert igy nem bant annyira,ha a parod valami olyant tesz, ami neked nem teccik es nem szenvedsz ha szakitas lenne a vege.
2009. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,legfőbb probléma,hogy oszttársak vagyunk =/ Lehet túl sokat látjuk egymást =/ Nem tudja biztosan mit érez...egyik pillanatban szakítani akar másikban nem. Nem mondta érzelem néllkü a szemembe h ennyi.
2009. dec. 20. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szerelem feltétlenül szerintem.

A szerelem egy intenzív dolog, amit aztán felvált egy erős szeretet érzés. Ez nem annyira intenzív, viszont erőteljesebb kötődés, legalábbis normális esetben.

Ha nem így van, a párod benyögte a legálszentebb dumát, amivel velem is szakítottak nemrég...:)

2009. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanezt mondta a párom 1 hete 9 hónap után minden előjel nélkül, hogy szeret, de nem szerelmes.

Én szerelmes vagyok belé, de volt már olyan kapcsolatom ami majdnem 5 évig tartott és ott bizony voltak időszakok mikor nem éreztem a szerelmet, de ez föl-föllángol, a szeretet viszont tartós.

A mai napig nem értem hogy lehet feladni egy gyönyörű kapcsolatot emiatt ahelyett, hogy megpróbálnának színt vinni a dologba menekülés helyett és ha akkor sem működik, akkor valóban elválnak, de legalább megpróbálták.

Mondjuk fiatalon az ember lehet, hogy tényleg a lángolást keresi, de mi már felnőtt emberek vagyunk és így még jobban fáj.

28/L

2009. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja és persze azóta nem vagyunk együtt :(

(előző vagyok)

2009. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért szerintem nem szakítani kell mindjárt, hanem megpróbálni újra felgyújtani a lángot, ha az nem sikerül, akkor szerintem nincs értelme... ebben a korban legalábbis... 50 éves korotokban már más lenne a helyzet. :)
2009. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

többetn leírták h a pasijuk hirtelen és minden előjel nélkül szakított velük.. olyan okkal hogy nem szereti szerelemmel..

no én pasi vagyok.. és 8 hónapja élek távkapcsolatban.. néha nagyon jó, néha már nagyon elegem van.. és emiatt néha még az is megfordula fejemben h kilépek... számomra fontos a szerelem.. legalább így az elején :$

és nagyon jó együtt.. viszont csak hetente (most vizsgaidőszakban 2hetente) látjuk 1mást, ami nagyon kevés.. amikor nem vagyunk együtt mind2őnk feszült és csomót tudunk veszekedni.. igaziból kb 1 hete komolyan elgondolkoztam azon h ennek így semmi értelme.. (találkoztam egyvolt szerelmemmel, és felkavart..)

na mind1.. bocsi ha hosszú lett...

2009. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!