Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem kicsit "kihűlt" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kicsit "kihűlt" a barátnőm, mivel tudnám újra lángra lobbantani szerelmét irántam?

Figyelt kérdés

Kb 7 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel(18), és olyan érzésem van mintha már nem szeretne úgy mint az elején. Hetente kb 3 szor találkozunk, mikor beszélünk sokkal közömbösebb, alig néz rám, én(19) pedig egyfolytába bámulom, annyira megbabonáz...Már ha egyáltalán van kedve beszélni...

Mit tehetnék h újra úgy szeressen mint az elején?


2010. dec. 8. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Hagyd menni, ha menni akar.
2010. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez az ami érdekes, azt mondja h úgy szeret mint az elején, én mégse ezt látom
2010. dec. 8. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem meri megmondani.
2010. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
... vagy nem meri magának bevallani, hogy nem Te kellesz neki.
2010. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hat szerintem valami oka van annak,hogy mar nem ugy viszonyul hozzad ahogyan eddig.Probaljatok meg komolyan megbeszelni mi baja,ha meg mindig azt mondja semmi,probald meg neha meglepni ezzel azzal,valami romantikus dolgokkal,ha ugy sem valtozik a helyzet akkor nem kellessz neki...
2010. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, majd az idő megmutatja...
2010. dec. 8. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, nálunk is ez volt, most már lassan négy éve együtt vagyunk és most sem jó. Ha elhidegül, szakíts vele, ne várj éveket, mint ahogy én tettem. Sz@r ügy, de ez van.
2010. dec. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!