Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny barátnő lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny barátnő lennék vagy jogosak az aggályaim? Mikor lesz ennek vége? Tetszik neki a lány rajongása?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy lány ismerőse, aki folyton írogat neki közösségi oldalakra, naponta hívogatja. Barátom állítja, hogy olyan neki, mintha a tesója lenne, ne aggódjak. Többször kértem, hogy ne akkor beszéljen vele mikor én is ott vagyok, szóljon a lányra, hogy ne irkáljon neki kétértelmű dolgokat, és igenis mondja meg neki, ha hívja, hogy velem van. Semmi változás. Mit tehetnék? Engem már nagyon zavar.
2011. febr. 27. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kétértelmű dolgokat írkál, akkor nem éppen olyan mint egy tesó...
2011. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a lány részéről egyértelmű, hogy azért akar a közelében lenni, mert tetszik neki -.-"

de párom részéről én hiszek neki, hogy csak "tesói" a kapcsolat..

2011. febr. 27. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
de, simán lehet. nekem is van egy fiú barátom, és mi is írkálunk egymásnak félreérthető dolgokat, én is, ő is, poénból. de a legjobb barátok vagyunk ennyi. és mindketten párkapcsolatban élünk.
2011. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a ti példátok is mutatja, hogy létezik csak haveri kapcsolat. engem csak az zavar, ahogy ezeket a komm. doldokat rendezik egymás között. ennél egyértelműbben nem tudom a tudtára adni, hogy zavar. de le sem akarom teremteni, hogy hisztis pi**ának gondoljon. a párom háta mögött meg nem akarom lerendezni ezt az ügyet a lánnyal. mit tehetnék??
2011. febr. 27. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

keményits be, mondd meg hogy válasszon - megváltozik, vagy otthagyod. ez a csaj miatt még sok veszekedés lehet, inkább tisztázd az elején, mennyire vagy fontos a srácnak

21L

2011. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!