Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, van egy osztálytársam akibe beleszerettem, mivel közben a legjobb barátom lett. Mindenben megegyezünk, rengeteg időt töltünk együtt. Úgy veszem észre, hogy többet érez. De nem meri megmondani. Múltkor is volt egy olyan, hogy azt mondta szeretne valamit kérdezni tőlem, de nem tette végül. Előtte meg kint a konyhában bűvölte a konyhaszekrény alját 10 percen keresztül, mikor végre bejött és a fent említetteket mondta. Azért csodálkoztam csak mert nem szokott ilyet csinálni. Mindig mindent megkérdez még azt is, hogy van e barátom minden nehézség nélkül, de akkor meg teljesen berezelt. Pár nap múlva rákérdeztem akkor azt mondta emlékszik, hogy valamit akart kérdezni csak arra nem, hogy mit. Ha esetleg tetszek neki akkor mi a fészkes fenéért nem mondja meg? Nekem kéne bevallanom?
2011. febr. 28. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 percig a konyhaszekrényt nézte és nem emlékszik mit akart kérdezni, akkor lehet, hogy valami agysérülése van. Vizsgáltassátok ki orvossal.
2011. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi.
2011. febr. 28. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
ez normális válasz volt.. de én más vagyok :D amugy sztem valdd be neki és meglátod milesz..:D
2011. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

háát...probald ugy,h aprocska jeleket mutatsz arra,h nem utasitanad vissza,ugyanis a fiuk egy része nagyon fél ettől.


vagy nézz mélyen a szemébe kedves mosollyal,hatha megcsokol:)

2011. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!