Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben? Ki hogyan cselekedne?

Figyelt kérdés

A párom anyukáját nem kedvelem,de ez szerintem kölcsönös.

Nálam ez akkor alakúlt ki,mikor én úgy éreztem,hogy ő nem kedvel engem,és erre tett utalást is.

Még nem igazán tudok főzni(inkább úgy mondom nem mindent)...van még mit tanulnom.És a párom anyja ezt nehezen viseli.Mert a párom nagyon szereti a hasát,de melyik férfi nem.

3,5 éve vagyunk együtt a párommal.

21/L

Konyhában ültem,és a párom anyja épp főzött...erre megszólal. "Majd meglátom,hogy ha nem leszek a fiam egy nap hányszor fog jóllakni"...

Hát ez rosszul esett.A másik dolog,eljöttek hozzánk családi látogatásba,mivel még a szülők nem találkoztak egymással hát megtörtént a bemutatkozás.Minden volt ami ilyenkor szokott lenni...beszélgettek,nevetgéltek...és mikor indultak hogy mennek hazafelé, a párom anyja mindenkit megpuszilt csak engem felejtett ki.

Nem tudom,hogy hogyan viselkedjek a párom anyjával..ha ott vagyok náluk alig szólnak hozzám.Van olyan hogy ülünk az asztalnál és egy árva szót sem szólnak hozzám.

Érzem hogy nem kedvelnek,de azt viszont nem tehetem meg hogy elkerülöm a találkozást,mert a párom és én 80km-re lakunk egymástól,és vagy ő jön vagy én megyek náluk.Szorongok,és ideges vagyok ha ott kell lennem,ha csinálom az a baj ha nem csinálom akkor pedig az.Én eddig szó nélkül hagytam mindent amivel épp megsértettek,de ezek után nem nagyon szeretném,mert rámkapnak majd.

Nem vagyok egy bőbeszédű,inkább zárkózott,visszafogott, és nem is tudok rossz szót szólni nekik,de mostmár úgy érzem ha ők engem meg tudnak bántani akkor megvédem magam,és nem érdekel hogy haragudni fognak-e vagy sem.


2010. jún. 27. 17:58
 1/4 anonim válasza:
89%
Szia,szerintem az lenne a legfontosabb hogy te és a párod jól érézzétek magatokat ha 1ütt tudtok lenni! Az ősök(anyósok)mellékes szereplők az életetekben és ti vagytok a fontosak, nem az hogy nekik meg kell felelni!:DHa a párod szeret akkor szerintem tolerálja a korodat és a tudásodat mindennel kapcsolatban!:D A kedves anyós sem fakanállal a kezében jött a világra nyugodj meg...és nem azt üvöltötte a szülőszobán hogy mindent meg tudok fözni!!!:D Visszatérve anyós,após viszonyra fiatalabb vagy,a tiszteletet meg kell adnod ahogy a te párod is meg adja a te szüleidnek!:D És ha nem akarnak beszélgetni akkor nem kell ,nem velük vagy hanem a fiacskájukkal! ne stresszelj!:D
2010. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Intézze el a párod, legalább kiderül, hogy mennyire szeret.
2010. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom h miért nem kedvelnek!

Pedig soha semmi rosszat nem szóltam nekik,bármiben segítek amiben kell.Csak még azt sem mondják h esetleg segítenem kellene valamiben.

A párom két szék között érzi magát,és sokat vitázunk az anyja miatt.:S

2010. jún. 27. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen az én családomban is volt....

az anyós oltogatta a lányt... a lényeg az, h az elején gondolkoztak rajta, h szakítanak... de aztán rájöttek, h ezt az örömöt nem adják meg neki... és azóta együtt vannak... és az anyós lett a gyenge lánc szem.... :D

én biztos visszavágnék azzal, h ha van időm megtanulok főzni.... vagy mondjuk az is vicces ha megkéred, h tanítson meg (és akkor kéred meg mikor a barátod is ott van....) :D

ez amúgy azért van mert úgy érzi, h ellenfele vagy... elveszed tőle a fiát... jobban fog szeretni téged, mint őt stb.

2010. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!