Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Nem járok bulizni, mert nincs kivel. Vannak barátnőim, nagyon ritkán sikerül összehozni valamit, de ha megkérdezem, hogy hétvégén megyünk e valahová, azt a választ kapom, hogy nincs pénzük.

Ebből kifolyólag ismerkedni sem tudok, mert rendszerint itthon vagyok. A legutóbbi barátomat is neten ismertem meg.

Mit gondoltok, mit tegyek? Egyedül szerintem kellemetlen elmenni bulizni.


2010. febr. 13. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neten ismerkedj még, szerezz barátnőket ott, vagy barátot aki megdug ha meg kell!
2010. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerezz új barátokat.(:
2010. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
új barátok....mert szerintem ezek csak le akarnak rázni...
2010. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bulizni nem feltétlenül kell társaságba menni(:. Szórakozóhelyeken könnyen ismerkedhetsz meg érdekes embereket, csak légy nyitott!
2010. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Futurare ***** válasza:

Lehet, hogy csak őket kéne leporolni.

De ha új barátokat szereznél sem lenne rossz!

És az internet is csodás dolog!


Mindent jól csinálsz! Eljön a te időd!


M.H.

2010. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 13. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet majdnem. Haverjaim, barátaim sose jönnek bulizni, csak nagy ritkán, mert ők vidéken maradtak, így van manapaság egyedül járok el bulizni, de ez tényleg nem jó szerintem, így nem lehet bulizni olyan jót, legalább 1 fő kell(ene) akivel el lehet menni, úgy könnyebben megy az ismerkedés is. :) Hol laksz kérdező?
2010. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg hol laksz?

És milyen buliba mennél szívesen?

2010. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Dunakanyarnál lakom. De nem akadály Budapesten buliznom.

Hogy milyen buliba mennék szívesen? Akár valami koncertre, csak az ilyen discokat nem szeretem nagyon, de ha minden kötél szakad, ott is jól tudom magam érezni.

2010. febr. 14. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaaa... Kár hogy olyan messze vagy, nekem is kb. hasonló az érdeklődési köröm bulik terén:)
2010. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!