Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be neki hogy szeretem őt?

Figyelt kérdés
Annyira szeretlek, Ő az életem, az igazi , a mindenem, mégsem hiszi el hogy szeretem:/ Vagyis elhiszi, csak néha azt mondja bizonyítsam be, meg minden, és nem tudom hogy tudnám. Mindent megteszek érted amit csak tudok. Sehova nem járok miatta mert csak vele akarok lenni. Csókoltam, öleltem, olyan szerelmesen, akkor minden más. Ott nem vagyok én se féltékeny ő se, de otthon mindkettőnk az. Jól esik hogy féltékeny nagyon is, de hogy elhiggye hogy csak ő kel mit csináljak? mondogatom neki, néha mégis mást hisz.
2011. febr. 28. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a féltékenykedés a saját magukba vetett hitünk hiányán alapul.

Nem benned nem bízik - magában nem bízik.

Abban segíts Neki, hogy eltudja fogadni önmagát.

ehhez mindenkinek idő kell az életet során.

Az önbizalmát erősítsd!

Támogasd, hogy legyenek sikerei, érezze magát szépnek, jónak, stb, ne csak Téged, hanem Magát is szeretni tudja...

Sok boldogságot!

Nem a Te szerelmed bizonyítékára van itt szükség.

Azt bizonyítod Te neki, és ezt ő is tudja...

de a félelmeink attól még a gyengeségeinkből táplálkozva

fenntartják magukat...

2011. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Feltételezem, hogy fiú vagy és annak megfelelően írom le a válaszom. Minnél jobban bizonygatod, hogy „téged szeretlek”, csak „te vagy nekem” meg hasonlók annál kevesebb az esélye, hogy elhiszi. Az hogy nem jársz el sehova, azért hogy vele legyél, az csak rátesz egy lapáttal. Néha járj el a barátaiddal ismerőseiddel és ahelyett, hogy mondod neki, hogy szereted, inkább adj neki valamit vagy csinálj valamit (pl: főzz neki vacsorát). Én lány vagyok és nekem az ilyen dolgok bejönnek, bármilyen kis apróságot megteszel, ő azt értékelni fogja. (Például ha kávéztok, és mindig ő csinálja, a kávét akkor egyszer csináld meg te és vidd be neki reggel akkor is, ha te nem kávézol). A vacsihoz visszatérve, ha a kedvenc kajáját készíted el, akkor még jobban fog örülni. Tudod, hogy miket szeret, add meg neki azokat a dolgokat. Én magamból indultam ki, ettől jobbat nem tudok mondani.
2011. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
az előző vagyok. amiket írtam részben saját tapasztalataim, de aki előttem írt annak is igaza van
2011. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de én vagyok a lány :) De ha elmegyek bárkivel is, ő féltékeny lesz, meg én is ha ő megy el mással. Meg meg igértem neki hogy nem megyek el sehova, és be is tartom meg nem is akarok, mert csak ő veled lenni a legjobb, ha még csak gépen keresztül is. Gyakran látom őt mostanában és nagyon jó vele, csak mit mondjak még neki vagy mit csináljak hogy elhiggye? Sosem hagyom el, mert Ő az igazi.
2011. febr. 28. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek már? Talán így akar rávenni.
2011. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már igen és nagyon jó volt vele de nem tudom, nem hisz nekem:/
2011. márc. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!