Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Miért van az, hogy csak a 18-20 éves fiúknak van nálatok esélye, a veletek egy idősöknek meg semmi esélye?

Figyelt kérdés
Mért jobbak a 18-20 éves fiúk? Mert van jogsiuk, meg meg tudjátok velük vetetni a cigit?
2011. márc. 1. 18:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Én 21 éves vagyok és nincs jogsim :O Mondjuk barátnőm se nagyon :D
2011. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
mert menő. amúgy érdekes mert én fiú vok és ugyanígy működik, valahogy jobban vonzanak a fiatalabbak, mint az egyidősek, pláne idősebbek.
2011. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
46%

Na személyszerint pont erről beszéltünk ma a barátnőimmel,hogy hogy hogy idősebb fiúkra bukunk,és járunk. Azon a válaszon lyukadtunk ki,hogy ugye elvileg a lányok előbb érnek stb...és ezért azt mondják,hogy mivel a fiúk lassabban ezért vegyünk egy 14 éves fiút kb 12 évs szintjén van.Tisztelet a kivételnek persze,de a nagy átlag ilyen. A lányok pedig éretebbek "egy-két évvel" a koruknál,ezért ha úgy vesszük belűl egykorúak az ilyen párok.Remélem érted!

14L

2011. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
ez általában mindig így van hogy a lányoknak pár évvel idősebbek jönnek be, mert a lányok alapból érettebbek, ha pl megnézel egy 15 éves lányt az tuti érettem mint egy 15 éves fiú. és kb egy 17 éves fiú olyan érett mint egy 15 éves lány. ne értsétek szó szerint az adatokat, csak képletesen:D
2011. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt hiszik hogy érettebbek, csak hát én nem veszem észre hogy a 15 éves női korosztály érettebb lenne, de mindegy ők azt hiszik. Meg aztán 18-20 éves korosztályból is csak az jön össze szerintem 15 éves csajjal aki maga sem az érett fajtából való. Ezért se nézek lányra 17 alatt...
2011. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Én is ebben a korban vagyok. Nekem az a gondom a velem egyidős fiúk többségével, hogy túlságosan gyerekesek. Szeretem, ha valaki komolyan vesz és nem egy havernak tekint akit ide-oda ráncigálhat. Sokan elég félénkek, nem mernek megcsókolni vagy megölelni, pedig nagyon sok lány vágyik ilyenekre. Persze ez az Én véleményem. Más emberek, más értékrend. :-)
2011. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Nekem a 30-asok is bejönnek ám!
2011. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
már megint hülyeséget kérdeztek xD nekem 1x volt fiatalabb barátnőm.. mindig idősebb rekord 19 volt.. most vok 16(elméletileg érettnek nézk ki xD)
2011. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
51%

Olyan fura hogy férfi szemszögből én láttam a lányokat mindig gyerekesnek, felszínesek. Nézzük csak meg a mai 15 éves korosztályt, Facebookon lógnak egész nap, ha nem akkor isznak vagy ki tudja mit csinálnak, úgy öltözködnek hogy csodálkoznak hogy még a 40 éves férfi is rájuk izgul. Emellett a legtöbb csaj úgy választ barátot hogy kivel lehet jobban felvágni. Nők közötti barátság a legtörékenyebb dolog a világon, minden szaron összevesznek és "öri hari".

A világról mit sem tudnak, ha tv-t néznek akkor is csak való világot vivat meg mtv-t néznek meg mit tudom én mi ami még menő most.

És akkor ez érettség? Bocs de ti keveritek az érettséget azzal hogy megnő a melletek.

2011. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

vagy nem egy 14-15 éves gyerekkel akarnak dugni(mert 2perc nemelég)

inkább választanak egy már ténylegesen ivarérett kant.

amig 14-15éves voltam addig engem is zavart.

2011. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!