Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Miért van az, hogy csak a 18-20 éves fiúknak van nálatok esélye, a veletek egy idősöknek meg semmi esélye?

Figyelt kérdés
Mért jobbak a 18-20 éves fiúk? Mert van jogsiuk, meg meg tudjátok velük vetetni a cigit?
2011. márc. 1. 18:34
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
45%

és mért nemkéne baszniuk?

mert téged nemdugnak meg? miért fáj hogy 15 évesen dugnak?

2011. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
45%
Tudod mit majd ha lesz lányod remélem hogy jól megbasszák 14 évesen mert látom nem érted a lényeget :)
2011. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
45%

meg. és nem te döntöd azt se el.

és van lányom.

attól hogy te nemélsz szexuális életet attól még másnak lehet étvágy. kortól függetlenül!!!

2011. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
45%
Szóval szerinted tök normális hogy ha a lányod 14 évesen szexuális életet él? Hmm mi lett ebből a világból? ezek szerint tényleg én vagyok a konzervatív. De biztos neked van igazad, fogyatkozunk valahogy fent kell tartani a népességet, a te lányod legalább küzd érte.
2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Gitarhero ***** válasza:
45%
Szerintem ez csak egyfajta dicsőség náluk. A barátnők előtt akarnak felvágni ezzel, hogy minél idősebb, de kérdem én, ha tényleg csak azért járnak idősebbekkel mert érettebb, akkor nem lenne elég egy csúnyácskább? Mikor láttatok már 14-15 éves csajt csúnyácska 20-25 éves pasival? mert én még nem tapasztaltam.És akkor ezekután kik is az érettebbek?;)
2011. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Ki az az idióta ki azzal érvel hogy a 14-15 évesek 2 perc alatt elélveznek???Egyáltalán honnan veszi??

Ekkora egy marhaságot is rég hallottam már ...Istenem szabadíts meg az ilyen hülyéktől...

A kérdésre válaszolva szerintem felvágás a 95%-nál a 20-25 éves fiúk meg sokkal könnyeben felcsíphetnek egy 16 éves csajt mint egy rendes 20-ast akivel randizni kell,romantikázni,élni és nem csak villogni az Audival!!

2011. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Mert neki tobb eszuk van es lehet hogy csak "szex"-re all az eszuk de ertelmesebbek mind a veluk egykoruak:)
2011. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert ostobák. Nagyon régen valami szőröstérdű vén vadfeminista p*csa férfigyűlöletében tobzódva kitalálta azt a szemmel láthatóan alaptalan hülyeséget miszerint a lányok szellemileg is előbb érnek. Ennek pontosan a fordítottja igaz! A huszonéves p*napecérek persze magukban csak röhögnek rajtuk, de hát a p|na az ugye p|na. Minél frissebb, minél butább, annál jobb!
2011. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
A nők valóban presztízskérdést csinálnak abból, hogy milyen a pasijuk. Ez nem negatívum, az erősebb kutya...iszik elve érvényesül itt is. Evolúciós ösztön.
2011. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
A 14-15 éves fiúk mind bénák,ilyen alamuszi nyuszik,és az emlitett lányoknak inkább a vagányabb felnötesebb korosztály kell..
2011. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!