Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Miért van az, hogy csak a 18-20 éves fiúknak van nálatok esélye, a veletek egy idősöknek meg semmi esélye?

Figyelt kérdés
Mért jobbak a 18-20 éves fiúk? Mert van jogsiuk, meg meg tudjátok velük vetetni a cigit?
2011. márc. 1. 18:34
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Annyira szeretem mikor az emberi kapcsolatokat az állati ösztönökkel próbálják igazolni. Végül is azért van a világon annyi külön féle pár. Az emberi érzelmek ennél bonyolultabbak, más kérdés hogy 15 évesen még nem elég érettek ezekhez az érzésekhez. Hormonok zsongnak bennük és ilyenkor átveszi az érzelem felett a vágy az uralmat.
2011. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

14- 16 éves fiúk még szinte gyerekek, nagyon éretlen a többségük, ugyanebben a korosztályban a lányok 100% érettebbek. Nem olyan rég voltam annyi idős, nekem is 20-24 körüli pasijaim voltak/vannak, 17 volt a legfiatalabb azt hiszem.

Amúgy nem feltétlenül azért, mert ez a menő, nem 1 olyan lányt ismerek aki abba a korosztályba tartozik, nem facebook mániás stb., 20 éves pasija van akit tényleg szeret meg minden.

2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

ma 19:56

igazad van

2011. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Szerintem meg saját magát mindenki érettebbnek látja, ahogy gondolom ti is.
2011. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

szerintem meg hagydöntse már el mindenki hogy mennyiidős pasival akar járni.

ne egy vadidegen döntse már el.

a 14-15 éves kisfiúk nagyon érettlenek. nemigazán hadbafoghatók a szex terén.

2011. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"14- 16 éves fiúk még szinte gyerekek, nagyon éretlen a többségük, ugyanebben a korosztályban a lányok 100% érettebbek."

És ezt mégis mire alapozod? Arra hogy már vérzik a p*nájuk és barbi helyett saját magukat öltöztetik? Mert pontosan ennyit tudnak felmutatni!


Hidd el, egy 16 éves fiú 10x érettebb a vele egykorú lányoknál! (de még egy 14 éves is)

2011. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

21:07

Arra alapozom, hogy a környezetemben ezt látom, + emlékszem még általánosba meg gimibe hogy viselkedtek a lányokhoz képest. Általában félénkek, nem mernek kezdeményezni, egy lánynak meg lássuk be nem erre van szükségük, hanem tapasztalt, érett pasikra, legalábbis szerintem, magamból és a barátnőimből kiindulva. Meg persze az itteni válaszokból.

Amúgy meg nem általánosítottam, direkt figyeltem rá hogy ne azt írjam hogy minden 14-16 éves fiú, mivel nem akartam hogy valaki bele kössön hogy mit általánosítok (ami tök jogos lett volna, mert mindig vannak kivételek), viszont amit írtam, hogy a legtöbb ennyi idős fiú ilyen, nos az igaz, és nem hiszem hogy csak én gondolnám így.

2011. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 fegyvernepper ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:16


Jó pár kérdésre szoktam választ adni. Mindig igazam van, mert át tudok látni minden helyzetet...

2011. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"Általában félénkek, nem mernek kezdeményezni,

egy lánynak meg lássuk be nem erre van szükségük,

hanem tapasztalt, érett pasikra,"

SZÜKSÉGÜK? Nem, nincs! SZERETNÉTEK? Hát persze hogy!

A tizenéves fiúk is szeretnék megb@szni a playboy címlapján pózoló lotyókat, csak ők nem fogják...


Amire te "emlékszel" gimiből az a saját hülyeségetek.

Érettség NEM EGYENLŐ nőies viselkedéssel!!!!!

NEM az az érett aki olyan mint amilyennek TE szeretnéd!


Én is emlékszem a gimnazista évekre (pedig nem tegnap volt), és ott a lányok még végzősként is úgy viselkedtek mint egy 8 éves gyerek. MI akkor már dolgoztunk iskola mellett, terveink voltak, mindent összevetve komoly felnőtt emberek voltunk. A sok kis agyhalott p*csa persze nem győzte hangoztatni hogy ők aztán mennyivel érettebbek nálunk (csak nem tudom ezt mire alapozták, aki soha életében semmit nem csinált és legkomolyabb foglalkozása a szépítkezés, az nem mondhatja magát felnőttnek).


Röhögtünk rajtuk naphosszat. A poén az hogy az a 2 db lány akinek tényleg volt agya az mindig velünk lógott mert egyszerűen nem bírták elviselni azt a sok ostoba, gyerekes, pisis hisztériát :)

2011. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

14-15 éves fiúk gyerekesek! Sőt, még a 16 is ... 17-18 éves fiúk, azok a jók! 18 éven felüli meg nekem már kicsit sok... :D


16L

2011. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!