Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Miért van az, hogy csak a 18-20 éves fiúknak van nálatok esélye, a veletek egy idősöknek meg semmi esélye?

Figyelt kérdés
Mért jobbak a 18-20 éves fiúk? Mert van jogsiuk, meg meg tudjátok velük vetetni a cigit?
2011. márc. 1. 18:34
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
hosszabb a farkunk, és nem kezdünk el nyavajogni, hogy úú, csak egy éjszaka volt
2011. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 fegyvernepper ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:45


Talán azért mert a 14-15 éves fiúk és lányok is még gyerekek... de szerintem a 16-17 évesek is idetartoznak...

15f

2011. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

„Amire te "emlékszel" gimiből az a saját hülyeségetek.”

Te is leírtad hogy nálatok mi volt gimiben, az meg a ti saját hülyeségetek, semmivel sem rosszabb vagy jobb mint ami nálunk volt, ennyi. Csakhogy a kérdés ha jól tudom az volt, hogy miért részesítik a lányok előnyben a 20 körüli pasikat a fiatalabbakkal szemben (mivel nem gyerekesek stb.), nem az, hogy gyerekesen viselkednek-e a 14-16 körüli lányok. Éppen ezért nem tudom hogy jön ide, hogy hogy viselkednek ők:)

Amúgy meg teljesen más az, ha egy lány egy határozott, tapasztalt, érett férfire vágyik, mintha egy srác egy „playboy címlapján pózoló lotyót” akarna, mivel az első szinte egy alapvető elvárás, és mivel nagyon sok olyan pasi van, ezért könnyebben is talál magának a lány.

2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

hát nem tom... én egy 15 éves lány vagyok,de eddig még mindenki 17-18 körülinek nézett...főleg pici sminkel.viszonylag magas ,elégnőies külsővel rendelkezem :)

Én nem tartom normálisnak ha egy 14-15 éves lánynak már "normál" kapcsolata van...ez hülyeség mert 30 éves korára már egy... egy kiégett senki lesz...

én sem értem miért de átlagban a barátaimnak és nekem is a 20-25 közötti pasik jönnek be...

mondjuk van kivétel mert a "nagy szerelmek" mindig velünk egy idősek,max. 1-2- év.

az mondjuk tuti hogy kimegyek az utcára és szinte csak 25 fölöttiek néznek meg... ez rájuk nézve szánalmas.... nem pedo hajlam mert nem gyereknek nézek ki , de milyen aberált már aki 30 fölött egy kislányt nézeget?

bár sztem a 15-16 éves lány simán összejöhet egy 20-23 évessel ,ha már szellemileg elég érett :D

2011. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!