Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet 18/f és 25/n között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet 18/f és 25/n között normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne működhetne?
2011. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
működhet ismijeim között 8 év van a srác 22 a csaj 30,észre sem venni,édesek:)
2011. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindketten elég érettek és egészségesek, akkor miért ne?
2011. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze!Nem vagytok már gyerekek.
2011. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat, hogy ez csak ideig óráig működhet. egy 18 éves fiú egy 25 éves lányhoz képest egy gyerek.persze ha a lány őt választja, akkor valószínűleg ő is éretlenebb a koránál. próbáljátok azértn meg-
2011. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, amit az előző. Valameddig lehet jó lenne a kapcsolat, de hosszútávon szerintem nem működne. Egy 25 éves felnőtt, érett nőnek már teljesen más az élete, problémái, mint egy 18 évesnek. Lehet az a srác érettebb a koránál, de akkor sem tudna teljes mértékben azonosulni egy nővel minden téren. Ez a srác még jobb esetben tanul, és más dolgok kötik le, más dolgok foglalkoztatják, mint egy felnőttet. Viszont, ha az a 25 éves nő kezd ezzel a sráccal, akkor miért ne. Lehet, hogy tényleg éretlenebb ő, mint a többi korabeli.
2011. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Működhet, csak hosszú távon nem valószínű, hogy túl stabil lesz. 18/f még nagyon sokat fog változni, 25/n kevesebbet. (Ez egy általánosítás, lehet, hogy az adott esetre nem is igaz!) :)


Amire nagyon kell figyelni ilyen esetben, hogy mivel mindkét fél elég fiatal még, és mindkettő sokat fog még változni, fejlődni, ezt egyszerre, párhuzamosan kell tenniük, különben olyan feszültségek keletkeznek köztük, amiket -szintén a még viszonylagos tapasztalatlanságuk miatt- esetleg nem fognak megfelelően kezelni tudni. Ez pedig szakításhoz vezet.


Egy felnőttebb pár esetleg jobban lekezeli, ha nincsenek szinkronban, vannak feszültségeik, ám ebben a korban még túl kevés ehhez a tapasztalat. Azt mondanám, hogy az ilyen párkapcsolatok általában nem túl tartósak. Mégis érdemes belevágni, mert ettől még nagyon szépek, és sokat is tanulhatnak belőle mindketten. Az életet meg amúgy is élni kell, nem okoskodni róla. ;)

2011. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
09.58 vagyok.Annyit felejtettem el hozzátenni,hogy ha a nő javára van 7 év,az esetleg a gyermekvállalásban okozhat problémát, persze ez sem törvényszerű,de érdemes beszélni róla.
2011. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát én nagyon szeretem őt:) és együtt vagyunk de még nem volt semmi olyan
2011. márc. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!