Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjek vele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok szomszédunk és anyu jóban vannak. Na szóval szomszédunknak van egy fia 23 éves nem beszéltem még vele sokat néhányszor köszöntünk csak. A srác most jött haza Kanadából kint él a nővére ott tanult meg dolgozott egy évet. Most állítólag itthon lessz egy évig anyám szerint meg kéne jobban ismernem én nem is tudom nincs ugy vele semmi baj egyedül a szemüvege nem tetszik jelenleg mondjuk nincs barátom. Bár azt sem tudom bejönék e neki mondjuk nem vagyok egy csúnya csaj.
2011. márc. 2. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

20 éves vagy és egy fiúban a szemüvege nem tetszik? ráadásul anyád mondja meg, kivel lenne érdemes?


tudod milyen igazi csúfságokba beleszeretni egy fiún??Isteni

2011. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt most nem igzán értem
2011. márc. 2. 16:15
 3/10 A kérdező kommentje:
lány vagy?
2011. márc. 2. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Hááát, ha ezek a döntő szempontok, hogy épp kéznél van a srác (egy darabig), anyukád jóban van a családjával, és neked épp nincsen barátod, akkor nem jósolok ennek a dolognak nagy jövőt. Szemüveg/csinosság ide vagy oda. Ettől még persze fülig egymásba is szerethettek akár, de a leírtak alapján ez föl sem merül, csak csupa külsőségről esik szó.
2011. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lány hát.Csa arra akartam felhívni a figyelmed, hogy elég irreális ez a sztori. Eddig csak köszöntetek egymásnak, te pedig az összejövésről beszélsz. Anyukád azt szeretné, neked mega szemüvege nem tetszik. Ne hari, de így nem 20 éves lányok írnak. Volt már kapcsolatod?
2011. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is a külső számít egyszer lehet hogy beleszeretnék talán megérné összejönni vele ő is kinmarad majd egyszer végleg kanadában
2011. márc. 2. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod, hogy bejönnél-e neki, akkor kicsit korainak tartom arról álmodozni, hogy összejöjjél-e vele.
2011. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már rég rosz. Ez nekem érdekkapcsolat szagúnak tűnik.
2011. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, szóval azért fontos, hogy kipattanhass vele Kanadába?
2011. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ha igen más is így csinálja
2011. márc. 2. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!