Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt a barátommal. 2 éve ismerjük egymást, régebben már voltak dolgok, csak vagy neki volt bnője, vagy nekem pasim.. Nemrég szakítottunk az előzővel(elég nyomós okok, nem a másik fiú miatt), és rá egy hétre jöttem vele össze. Exem ma találkozni akart, aztmondta beszélni szeretne velem.. mondom jó, mert érdekelt mi volt olyan fontos. Találkoztunk. Folyton meg akart ölelni, rámmászott, hiába ellenkeztem.. végül leszedtem magamról. Azt mondta szeret, majd közelebb jött, és adott a számra egy puszit. Teljesen kiakadtam.. Eltoltam magamtól, és otthagytam. Most nagyon sz*rul érzem magam :S Holnap hogy fogok a barátom szemébe nézni? De ha elmondom, meg félek, hogy vége.. nagyon szeretem. Ti erre hogy reagálnátok?
2011. márc. 2. 17:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

isteneem.. ennyi kedves és megértő emberkét, akik itt vannak..:D

szerintem nem volt tisztán érthető mindenkinek amit leírtam.

és már bocsánat, de eddig 3 kapcsolatom volt egyik se volt rövidebb 3 hónapnál, szóval kéremszépen, ne soroljatok be sehová, és ne fogalmazzátok át, amit írok. ^^ csak megkérdeztem pár ember véleményét, de látom sokan okosabbnak és műveltebbnek hiszik magukat. ^^

a normális válaszokat köszi.

am már elmondtam neki, és nem történt semmi baj, mert nem én voltam a hibás, és azóta nem is beszéltem exemmel, ami nem volt nehéz. :)

2011. márc. 4. 21:53
 12/12 anonim ***** válasza:

"csak megkérdeztem pár ember véleményét, de látom sokan okosabbnak és műveltebbnek hiszik magukat"


Én úgy látom hogy TE hiszed magad műveltebbnek az itt lévő válaszolóknál, akik neked adtak tanácsokat...

2011. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!