Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tetszem már meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tetszem már meg egy fiúnak? Nem tudom miért, de nem nagyon volt még barátom, és ez zavaró. Lehet azért mert nem vagyok egy ilyen ribi féle. Mint ahogy ez kezd elterjedni.17/lány Mi baj lehet velem? :O

Figyelt kérdés
Szerintem olyan átlagos kinézetű vagyok.
2011. márc. 2. 22:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ja, Budapesten élek.

Éééés képet nem küldök ;D legfeljebb priviben :D

2011. márc. 3. 15:29
 12/17 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőkkel, egyszerűen csak járj társaságba, merj élni és ragadd meg az adandó alkalmakat! :)
2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem mernek nálad kezdeményezni...
2011. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de miért nem? (a kérdés az utolsónak szól.)
2011. márc. 14. 10:58
 15/17 anonim válasza:

Az előző hsz.-ben már írták,(a mai srácok félénkek)és ezt úgy hidd el ahogy ez le van írva.Én egy 20 éves srác vagyok,és 16,17 évesen én is ilyen voltam,amikor meg néha összeszedtem magam akkor meg minden fordítva sült el :D.Azóta már lazábban fogom az egészet és lás csodát most is boldog párkapcsolatban élek.

Nem azt kell mindig nézni hogy

hű de bejön....minden áron össze kell jönnöm hanem lazán és azt nézd hogy te jól érezd magad anélkül hogy mást bántanál és a többi az úgyis ki fog alakulni.Az utolsó sort nem feltétlenül neked írtam:).

Csak abba a hibába ne ess hogy MAGADBAN KERESD A HIBÁT,mert az egy nagy hülyeség és úgy könnyen tönkreteheted magad lelkileg,---)önbizalomhiány,félelem nyilvános helyeken stb.----ezt a sort remélem hogy nevetve olvasod :),ha pedig nem akkor gondolkodj el rajta, h nem éri meg.

És ezt a kérdést is nagyon gyorsan felejtsd el"Mi baj lehet velem? :O " :^)

És ne csüggedj eljön majd a Ő csak ne görcsölj rá :)

Szép Napot!

2012. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszoló, igazad volt. Így hogy nem görcsölök rá, lazább vagyok, már jobban érzem magam. Pár visszajelzést is kaptam, hogy jól nézek ki. Ezek mind-mind önbizalommal lának el. :)

Köszönöm még egyszer, neked is szép napot!

2012. jún. 2. 17:03
 17/17 anonim ***** válasza:

Kinek akarsz megfelelni ? Ne az legyen számodra fontos , mi "kezd terjedni" : hagyd meg a kor "betegségét" másnak , maradj a magad értékrendjénél !

Akiknél azok a lányok "jönnek be" ,akiknek "sürgős" , "hirtelen természetűek" , nem téged fognak keresni. Nehezebben közelítenek azokhoz , akiket "többieknél" komolyabbnak látnak.(Jó esetben azért , mert mert ők is érettebben vélekednek egy kapcsolatról.) Az ,aki meggondoltabb , nem csak könnyű préda kell neki ,

majd közelít hozzád , legyél türelemmel. (Vagy kezdeményezz, ha szimpatikus az illető , csak bátortalan) Az igazi történet az lesz , ahol nem csak rádtalálnak ,vagy nem csak rátalálsz valakire , hanem egymásra találtok.

Nem lóverseny , legyél türelemmel!

2012. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!