Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az a megjegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a megjegyzés vagy cselekedet, amiért szinte biztosan megütnétek a párotokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 08:27
1 2
 11/17 Ywerd ***** válasza:
100%

Látom itt sokan nem éltek még annyit hogy tudják miről is beszélek.

1.Ha a pasid leszorít a földre és provokálja hogy üsd meg nem gondolod hogy te is hibás vagy abban hogy idáig hagytad fajulni a dolgokat?Ha másban nem mi a fenének kezdtél vele(a párodról volt szó) régen ki kellett volna rúgni.

2.Mik a tények?Hol vannak itt tények?Teljesen általános kérdésfelvetésről volt szó.

3.A büdös cigó kitételre nem kívánok kitérni,kedves barátom minősítetted te azzal magad elég rendesen :D

4.Ha végigolvastátok volna a választ,rájöttetek volna hogy én is elítélem azt az embert aki fizikai erőszakot használ a másik ellen, kétszer idéztétek a választ mégsem tűnt fel,ugye?

Annak volt igaza aki leírta hogy a férfi tudván hogy erősebb ne használjon fizikai erőszakot,a nő meg ne éljen vissza azzal hogy a férfi nem üt meg egy nőt és azt hiszi bármit megtehet.

Egyébként azzal ha te áthágsz egy szabályt vagy társadalmi normát,ne csodálkozz ha a másik is feljogosítva érezHETi magát arra hogy ő is áthágja azt.


Várom a többi anyázót,lehet lepontozni :D

30F

2011. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted kedves előző. Én írtam azt a leszorítós dolgot. Könnyű ezt mondani, mikor nem tudod, hogy mi történt konkrétan. De akkor elmesélem. Egy éve voltam együtt már a párommal, mikor megcsalt. Szakítottam vele, elküldtem. Másnap hajnali 5-kor rátapadt a csengőre(albérletben laktam) és nem is engedte el addig, amíg fel nem engedtem. Feljött, és elkezdett trágár szavakkal illetni. Én tűrtem, elég fáradt voltam még a harchoz. Aztán csak nem hagyott, látta rajtam, hogy nem érdekel, erre rámvetette magát, leszorított. Adott egy-két pofont, az állkapcsomat az öklével nyomta erősen(két napig lila volt), a kezeimből a vért is kiszorította. Ezek után a saját két kezemmel elkezdte ütni magát, és mondta, hogy "na mi van, nem mersz megütni? üssél ba...meg üssél". Persze nem tudtam mozdulni, de akaratomon kívül ütnöm kellett az arcát, mivel nem hagyta abba a saját maga pofozását. Már elegem lett egy idő után, sírtam, szinte zokogtam, hogy hagyja abba. Nem hagyta. Egy óvatlan pillanatban a leszorított kezemmel megütöttem erősen, ahogy bírtam. Felállt, így én is kiszabadultam. Erre leküldött a padlóra egy pofonnal, hogy én hogy képzelem, hogy megütöm. Aztán felálltam, és megint kaptam egy pofont. Ekkor már nagyon ideges voltam, szinte nem láttam a dühtől, és adtam ököllel neki. Az arca helyett a szemét találtam el, mire elkezdett sírni, hogy meg fog vakulni, mert nem lát. Ekkor feladta a "harcot" és távozott. Azóta nem láttam.


Szóval nekem ne mondd, hogy mindig a nő provokálja ki! És szerintem nem én vagyok az egyedüli ilyen nő, aki nem tett azért semmit, hogy megüssék. Ha még tettem is volna, az sem jogosít fel senkit, főleg egy férfit(mivel alapból erősebb), hogy megüssön egy nőt.

2011. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jól tetted, amit tettél.
2011. márc. 4. 12:59
 14/17 Ywerd ***** válasza:

Szerintem a pasid klinikai eset...És előtte nem láttad hogy ilyenekre is képes?Én egyébként rendőrt hívtam volna,még mielőtt felengeded.Telefonod gondolom volt...Egyszer szóltam volna neki vagy kaputelefonon keresztül vagy akár az ablakon kihajolva,hogy akkor most hívom a rendőröket.És nem jobb lett volna?

Egyébként kijöttek volna,én tavaly szóltam le csak azért egy hajnali kettőkor a lépcsőházunk előtt mulatozó társaságnak,hogy hagyják abba,nem hagyták abba,mondtam nekik hogy akkor jó,most hívom a zsarukat,a kis taknyosok fele beszart és elkotródott,a másik fele meg akkor futott szereteszét amikor 10 perc múlva megjött a yard villogó kék fénnyel:D..Azóta se volt balhé a lépcsőházunk előtt.

A lényeg szerintem a te esetedben is az hogy fel kellett volna mérned hogy ez a pasi ennyire hülye hogy ilyenekre képes,akkor megelőzhető lett volna a fizikai bántalmazás.Remélem feljelentetted...

2011. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy év alatt soha nem ilyen jellegű a viselkedése. Akkor is részeg volt. Nem hívtam a rendőröket, nem akartam balhét és persze fel sem jelentettem, inkább tovább léptem.


Az a szöveg, hogy "miért nem látta az ember előre"..hát meg van a véleményem, és példákat is látni a világban erre. Mondjuk egy 10 éves házasságban, ha bántalmazás történik, akkor mi van? A nő gondolom nem úgy ment hozzá, hogy jaj, hát részeges, verekszik, de azért igen, hozzámegyek. Nem hinném. Ezt előre nem lehet meglátni, hogy kiből mi jön ki idővel. Az akkori párom is aranyos, nyugodt volt végig, még ha részeg volt, akkor is. Itt az volt a probléma, hogy nem tudta feldolgozni, hogy valaki szakított vele, és így reagált rá részegen. Van ilyen.

2011. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ywerd ***** válasza:

[link]

Na ebben az esetben nem érdemelt volna a provokátor egy olyan igazi,helyrerakó maflást ?:D

2011. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagy kamu az egész. A csaj alig ért hozzá a gyerekhez.
2011. márc. 6. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!