Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mindent megengedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mindent megengedtek a barátnőtöknek? 20F

Figyelt kérdés

A csajom szereti ha én parancsolok. Én mondom meg, hogy mit csináljunk mert ő nem valami nagy ész és sosem tud kitalálni programokat.

Múlt pénteken el akart menni valahova farsangozni valami barátaival úgy, hogy én is menjek de én rühellem a beöltözést, amikor mindenki viccesnek érzi magát aztán ott feszeng díszcuccokba. Meg elmúlt már ovis 18 éves.

Inkább néztünk filmet otthon meg szexeltünk. Sokkal jobb program, nem?

Most megint el akar menni, de nekem megint nincs hozzá kedvem pedig most nem kell beöltözni.

Ti elengednétek? Metr én nem akarok elmenni. Utálom a barátait, mindegyik kis sznob köcsög.

És most itt rinyál, hogy miért nem engedem sehova. Mondom neki, máskor jó, amit én kitalálok, most meg nem? Hát kösz szépen.

Idegesít? Mi csináljak?


2011. márc. 3. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Komolyan.
2011. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a farsangra. És még jobb, ha te is vele tartasz, legalább együtt lehettek addig is.
2011. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy bírd ki, hogy elmész vele, lehet, hogy jól fogod magad érezni.
2011. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
kedves vagy hogy így beszlsz róla:"nem nagy ész"
2011. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szamóca. ***** válasza:
96%

emléékeztetsz az exemre. azthiszem ezzel mindent elmondtam:D

jesuss hát mi vagy te, az apja? elmúlt már ovis, nagylány, te modntad. oda megy ahova akar, akkor amikor akar és azzal akivel akar. ha neked nincs kedved akkor maradj otthon, filmezz és zsebhokizz, de mi az hoyg elengedd-e? mellesleg ki vagy te, hogy megítéld a barátait?

szegény lány...majd felnyílik a szeme...

2011. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd már ott a francba, semmi közös nincs bennetek.
2011. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Na te aztán fülig szerelmes lehetsz a barátnődbe...
2011. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Te mekkora egy paraszt vagy...:)
2011. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Dehogynem, nagyon jól megértjük egymást az ágyban is ez nagyon fontos.

De kösz hogy nem ért meg senki.

2011. márc. 3. 18:38
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor vegyél egy guminőt, azzal is jól megértenétek egymást az ágyban. És még bulizni sem jár el a barátaival.
2011. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!