Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te párod milyen aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod milyen aranyos kérdést tett fel ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Az én párom egyszer elfelejtett kijelentkezni, nekem meg fel se tűnt. Kerestem egy régi kérdésemet, egyből visszaugrottam az utolsó oldalra, csak ott tűnt fel, hogy hoppá ezek meg mik?

A legelső kérdése az volt, hogy hogyan tüntesse el holnapra a pattanásait :) Azt az első randink előtti este írta ki. Tök aranyos:D A többit inkább el se olvastam..


2011. okt. 29. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
és eltűntette a pattanásait?
2011. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, de igazából nem is érdekelt :D
2011. okt. 29. 15:30
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
én úgy tudom,hogy egy számítógépen,csak egynek lehet regisztrálni.Mert a lányomnak már nem engette.
2011. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És ez hogy jött ide??

Különben egy gépről akárhányan regisztrálhatnak, kivéve, ha valakit már letiltottak. De akkor a többiek írni sem tudnak..

2011. okt. 29. 15:32
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Akkor mért íta ki nekem,hogy egy gépen,csak egy regisztráció.Amúgy neharagudj,csak kicsit meglepődtem.Akkor az én számítógépem szar.
2011. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

tök szép neked, hogy lehet egy ilyen emléked


az én barátomról soha nem láttam meg semmilyen ilyesmi dolgot, hogy miattam bármire készült volna, vagy bármin agonizált volna, vagy készült volna


én mindig csak a végeredményt láttam csak - amit megmutatott és nekem szánt.

2011. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
62%-os: nem, mintha ide tartozna, de nem számítógép-darabszámfüggő a regisztráció, hanem e-mail cím. Egy e-mailről 1 regisztráció. Az e-mail pedig nincs számítógéphez kötve.
2011. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
mit képzelsz magadról kérdező, a párod után kémkedsz? gratulálok
2011. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom szerint ez a gyakori oldal egy kalap szart sem ér,hiszen hasznos tanácsot senki nem ad,és csak a sok idióta élvezkedi azon hogy másokat megaláz,beszól,kritizál és olyan stílusban ír hogy a bicska kinyílna az ember zsebében..Ő nem is jár ide fel,szerinte nekem sem kéne..

Kezdek igazat adni neki,így már csak hétvégente jövök ide...(de lassan már töröltetni akarom magam)

2011. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
84%-os.tényleg az én hibám.bocs mindenkitől.A kérdezőnek meg csak annyit,hogy nagyon figyelmes volt.Biztos nagyon szeret,ha ilyen kérdést tett fel.
2011. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!