Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell vagy mit ajánlatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell vagy mit ajánlatos tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 3-4 éve ismerjük egymást, és kialakult köztünk egy nagyon erős barátság, viszont az utóbbi időbe kezdünk mindketten úgy viszonyulni egymáshoz, hogy abból lehetne több is mint barátság. Megkérdezte hogyha nem lennénk ilyen jóban akkor összejöhetnénk-e, én erre azt válaszoltam, hogy igen, de nem akarom hogy a barátságunk rovására menjen. Szerintetek ilyen esetben mi a helyes megoldás? 13 éves vagyok, a koromhoz képest viszont teljesen más a gondolkodásom, a világnézetem, mint a velem egykorúaknak.Ő is azon a véleményen van, hogy ettől megromolhatna a barátságunk, de mivel nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom hogy mit csináljak. Mindent meg tudok vele beszélni,mindent elmond nekem, és én is neki, ezért elég szoros a már köztünk meglévő kötelék (és tényleg minden téma szóba jött már), de valahogy ez a téma, hogy mi lenne ha több lenne köztünk mint barátság, nem jött szóba, de nem is akarom felhozni, amíg nem döntök. Segítsetek kérlek.. jöhetnek tapasztalatok, vélemények, előre is köszönöm.
2011. márc. 4. 22:11
 1/2 Norb66 ***** válasza:
Ha mindketten úgy gondoljátok hogy a kapcsolatotok rovására megy akkor ne tegyétek.
2011. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

13 évesen minden gyerek nagyon felnőttnek hiszi magát, pláne sokkal érettebbnek a társainál:) , szóval ebből ne indulj ki.


Bár szerintem még egy kicsit fiatal vagy, elárulok egy titkot: Férfiak és nők közt nincsen barátság. Lehet jó hangulat, lehet nagy megértés, de nem barátságra vannak kitalálva. És ennek a vonzalom az oka. Szóval ha maradtok még barátok, akkor vagy abban megy tönkre a dolog, hogy egyikőtök jobban fog sóvárogni a másik után, vagy majd később jöttök össze.


Szerintem még ráértek 1-2 év múlva összejönni. Ha addig még jóbaln lesztek.


23F

2011. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!