Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez nálatok egyfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nálatok egyfajta önbizalomnövelő? :\

Figyelt kérdés

A barátom állandóan féltékennyé próbál tenni... mellesleg sikerül is neki. Ha nélkülem megy bulizni előtte mindig hülye kérdésekkel húzza az agyam, hogy "...de ha két csajjal smárolok egyszerre az nem megcsalás ugye?" és társai... aztán jót nevet a dolgon.

Másnap pedig csodálkozik ha szar kedvem van és nem bízom benne...


2011. márc. 4. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

a nők szeretnek szenvedni, ettől még jobban szerelmesek lesznek és ezt pontosan tudja a barátod is.


"...de ha két csajjal smárolok egyszerre az nem megcsalás ugye?"

ez qrva jó:D

2011. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszeru a megoldas, legkozelebb ilyet kerdez:

"nem dragam, nem megcsalas, ahogy az sem ha en ket faszt szopok egyszerre es egyik sem a tied

2011. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Az én volt pasim szakítás után előadta, hogy van valakije, hogy féltékennyé tegyen. Aztán csodálkozott, hogy ettől nem omlottam a karjaiba a hajamat tépve az őrületes szerelemtől és féltékenységtől hajszolva, hanem kerestem magamnak egy normálisabb pasit. Így járt. :)
2011. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak fent tartja az érdeklődésed.

Rendelkezik némi manipulatív képességgel,felismerte,hogy igényled az ilyesmit.

Köze nincs az önbizalom növeléshez.

2011. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.! ez jó :) legközelebb bevetem :)

többieknek is köszi :)

... bár azt hiszem ez így nem túl jó, mert egész este azon fogok agyalni, hogy mit csinál. :S

én nem leszek tőle szerelmesebb, sőt, egyre ellenségesebb és kedvtelenebb. remélem feltűnik neki.

2011. márc. 5. 00:08
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azt mondom (és most olyan mínusz pontokat fogok kapni, hogy csak úgy csörgök, de akkor is állítom, hogy így van), ha egy pasi csak így képes fenntartani egy nő érdeklődését, akkor az a pasi egy nagy nulla és nem férfi.
2011. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát pedig elég ütősen jó a meglátásod előttem író.

20ff

2011. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 koltt ***** válasza:

Mondjuk szerintem is elég bunkó dolog viszont van benne egy kis irónia, mivelhogy tegye fel a kezét az a férfi akinek a barátnője mék nem tette fel a bűvös kérdést a tükör előtt állva hogy:

-Drágám kövérnek tartasz?

-Ugye milyen kövér vagyok?

-Jaj olyan nagy a seggem...

stb stb stb

És erre csak egyetlen jó válasz van az hogy:

-Dehogyis édesem

Mer ha nem akkor élve temet el.

2011. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

08:09

Na és? Nem megéri? Ezért cserébe olyanokat hallanak tőlünk, hogy:

- A méret tényleg nem számít!

- Soha senkivel nem volt még ilyen jó az ágyban.

- Veled kivétel nélkül, minden alkalommal orgazmusom van.

- Hogy az a pasi az utca túloldalán magasabb és kisportoltabb, mint te? Ugyan dehogy, amúgy is kit érdekel! Észre sem vettem.

:)

2011. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak viccelődik, irónia.
2011. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!