Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom katononának akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom katononának akar menni . S és én nem akarom h beszéljem le?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 22:52
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
21%
Mond meg neki konkrétan, hogy vagy a katonaság vagy te!
2011. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy se akard lebeszélni. Felnőtt ember már.

Véleményem szerint aki kicsit is önálló és nincs ráutalva másokra magától fog cselekedni. Ergó szakít veled ő meg teszi a dolgát.

2011. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%
Miért akarod lebeszélni? Ez az egyik legszebb hivatás.
2011. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Mert miért nem akarod? Ha nem tetszik, keress mást. Vagy vegyél egy kutyát, azt lehet idomítani. A párod egy önálló ember, aki el tudja dönteni, mit szeretne dolgozni és mi jó neki.
2011. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%
Én is lebeszélném...
2011. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%

Oké, hogy szép hivatás de attól nem leszel boldog, hogy "szép"...én igenis megértem azt a nőt aki nem akarja, hogy a férje katona legyen. Nem valami álom családapai állás...se így, se úgy...

lehet károgni

2011. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ráadásul .. külföldre akar. :S vagyis már jelentkezett .. már csak a vizsgák vannak .
2011. márc. 5. 23:11
 8/31 anonim ***** válasza:
39%

Mert miért nem? Van egy stabil munkahelye, reggeltől délutánig fixen dolgozik, aztán szépen hazamegy a családhoz. Van nektek katona ismerősötök? A nagyobb része ezt csinálja, nem csak olyan hely van, ahol hetekre kiköltöznek a pusztába rendszeresen. Sőt az a kevesebb. És azzal mi a baj? Inkább hagyom a férjemet a pusztába menni vaklőszerrel lövöldözni egy-két hétig, mint üzleti útra menjen valami csillivilli városba valami hotelba, akármennyi szabadidővel... Az mivel családapásabb állás?


Nem kötelező nekik külföldre sem menni, hogy hónapokig ne lássák, oda is csak az megy, aki akar, ha meg valaki arra gondol, hogy jaj úristen kitör a háború és mi lesz akkor, az meg nyugodjon meg, ha jön a nagy háború viszik a sarki kisboltban dolgozó férjét is nem csak a katonát.

2011. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%
hát ha ennyit nem érsz neki te, akkor hadd menjen. Én tuti választás elé állítanám...nem azért, de nem rendszer egy külföldi állás, katonaként, pláne ha családot tervezel...
2011. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

nem biztos hogy felveszik. pár éve az én párom is kitalálta ezt, én sem szerettem volna nagyon, de azért támogattam. Végül nem sikerült egy tesztje. Elég komolyak amúgy azok.

Fellebbezhetett volna, de nem tette. hál istennek.

2011. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!