Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam? Vagy mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Vagy mit tegyek, hogy ne legyen ilyen velem az emberek között?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni.


A helyzet az,hogy viszonyom van apám egyik legjobb barátjával...:S Tudom,hogy nem a legszebb dolog,amit valaha tettem,de szeretem :$

13 hónapja vagyunk együtt,már ha ezt kapcsolatnak lehet nevezni...Amikor ketten vagyunk,akkor mindig mondja,hogy mennyire szeret meg ilyenek,de ha mondjuk ott vannak mások is,akkor észre sem vesz,mindenkivel flörtöl,ami engem az őrületbe kerget.Például tegnap is az egyik közös ismerősünknek volt a szülinapi bulija egy étterembe és annyira nem méltatott,hogy normálisan köszönjön,csak oda jött az asztalunkhoz és elkezdett apuval beszélgetni...

Néha már úgy érzem magam,mint valami luxusprosti,mert nem úgy megyünk el közösen vásárolni,nézelődni,mint a normális párok,hanem Ő ad pénzt mindig és vegyem meg,amit akarok és ez nekem annyira rosszul esik.

Meg elmondta az egyik barátjának,hogy mi együtt vagyunk,aki azóta folyton burkolt megjegyzéseket tesz rám.Például egyszer volt nálunk valami ünnepség és anyáékkal az asztalnál beszélgettünk és anya elkezdte megint,hogy nekem miért nincs barátom,eddig alig voltak normális kapcsolataim.Erre a pasi meg benyögi,hogy bonyolultabb kapcsolatban vagyok,mint azt bárki eltudná képzelni...Mindenki csak nézett,hogy ezt mire értette,én meg már a rosszullét határán voltam.

Próbáltam már vele megbeszélni,hogy mi lenne,ha elmondanánk,hogy együtt vagyunk,de csak azt mondta,hogy valószínűleg engem apa kitagadna,vele pedig nem állna többet szóba.

19L


2011. márc. 6. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
"Amikor ketten vagyunk,akkor mindig mondja,hogy mennyire szeret meg ilyenek,de ha mondjuk ott vannak mások is,akkor észre sem vesz,mindenkivel flörtöl,ami engem az őrületbe kerget"-40 körül én sem villognék egy tinicsajjal,mert az emberek összebeszélnének,a társadalom lenézne+akár pedofilnak is nézhetnének és irány a börtön. Ráadásul apád legjobb barátja ,ez tényleg ciki!! Te hogy-hogy nem szégyenled??
2011. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

13 hónap elég nagy idő, hogy kiderüljön, vajon mit is akarunk egy kapcsolatban. Ha több, mint egy év alatt nem sikerült odáig eljutni, hogy fölvállalja a kapcsolatotokat, valószínűleg soha nem is fogja. A leírtak alapján idősebb, de nem nős emberről van szó, és nem is olyanról, akit a szüleid ki sem állhatnak, elvégre apád legjobb barátja. Akkor ugyan már, mi olyan rettentő bonyolult ebben a kapcsolatban, hogy ne lehetne odaállni, és azt mondani: "szeretjük egymást, együtt vagyunk"? A korkülönbség önmagában erre nem magyarázat.


Sajnos elég valószínű, hogy a "kedvesednek" esze ágában sincs fölvállalni téged, ha akarta volna, már megtette volna. Ha komolyak volnának a szándékai, simán oda lehetne állni apád elé. Ha nem akar semmi "komolyat", akkor meg így van egy kényelmes "kapcsolata", pontosabban egy fiatal szeretője, de nincs lekötve, feléd sem, meg más nők szemében sem. Miért akarna változtatni?


Ha elfogadod a tanácsomat, ülj le egy csöndes sarokba, és gondold végig, mit várhatsz a jövőre nézve? Ne áltatsd magad azzal, hogy idővel majd megváltozik, majd rájön, hogy milyen fontos vagy neki, meg ilyenek. Elvégre nem tizenéves már, hogy ne tudja, mit akar. A kérdés az, hogy TE mit akarsz, kedves kérdező? Jó-e így neked, ami van, vagy ha nem, akkor mit tudsz rajta TE változtatni? Képzeld el a jövőt, ami ebből a helyzetből lesz, mondjuk újabb 13 hónap múlva, és döntsd el, megéri-e neked.


Sok kitartást, és föl a fejjel!


32/N

2011. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg nem nős,de nem is az a "évekig egy nő mellett" típus,szóval én is csodálkoztam azon,hogy még mindig együtt vagyunk.


Mikor rákérdeztem,hogy miért nem akarja elmondani apának,hogy együtt vagyunk,akkor azt mondta,hogy azért,mert már egyetem óta barátok,és nem akarja tönkre tenni a kapcsolatát vele.Meg szerintem az is baj lehet,hogy apa nem nagyon bírja a barátaimat (vagyis az eddigi barátaimmal mindig volt valami baja :S).


Egyébként már 2-szer szakítottunk,akkor közöltem,hogy nem akarok tőle többet semmit,hagyjon békén,de valahogy mindig újra összejöttünk.

Tudom,hogy ez az én gyengeségem is,de valahogy mindig mellette kötök ki...

2011. márc. 6. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"Néha már úgy érzem magam,mint valami luxusprosti,"


Úgy is bánik Veled. Én vennék egy nagy levegőt, és ha bőgve is, de szakítanék vele.

2011. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs önbecsülésed?

Igenis érsz annyit, hogy fogják a kezed az utcán.

2011. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!