Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem beleszerettem a legjobb barátomba. Ő fiú 19 éves én lány 18. Ő sokszor megdicsér, hogy milyen jól nézek ki. De félek ha mondok neki valamit elveszítem, mint barátot és azt nem élném túl. De ez így akkor sem állapot. Szerintetek mit tegyek?
2011. okt. 23. 00:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mond el neki
2011. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Úgyse barátság ez... Hetero lány és fiú között nincs komoly barátság... az egyik fél mindig többet akar... Most is jó példa vagy rá kérdezö..
2011. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki és nem homár,akkor csak idő kérdése a dugás,uh nyugi.

Érj hozzá többször.

A kezéhez a hajához,csak észbe kap előbb-utóbb.

2011. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
szopizd le
2011. okt. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Így jártál...

Találj ki neki egy ilyen történetet és meséld el. Aztán majd mond rá valamit. Abból már kihámozhatod hogy mit gondol az ilyesmikről. Utánna utalgass rá. Aztán ha azse nem akkor így jártál.

2011. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
kakilj egyet
2011. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
o_O de undi egyesek
2011. okt. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanilyen helyzetben voltam. Én is szerettem, de csak annyit vallottam be neki, hogy tetszik nekem. Aztán nálunk is ez volt, hogy dícsért, de miután elmondtam neki, hogy tetszik kiderült, hogy nem kölcsönös és amiket mondott csak kedvességből mondta. Aztán én megszakítottam vele a kapcsolatot egy ürüggyel. Szerintem te is mond el neki, de ha nem viszonozza, inkább vess véget a barátságotoknak, mert idővel csak egyre jobban szereted majd és rosszabb lesz, hidd el!!!
2011. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős helyzet... :D Választanod kell 2 lehetőség között. Az egyik, hogy elmondod neki, és abból vagy lesz valami vagy nem. Ennek az a kockázata, hogy ha nem pálya a másik félnél a dolog, akkor a barátság is elveszik így. A másik hogy megtartod a barátságot, és nem mondod el neki. Én a másodikat választottam, megtanultam kezelni :)))

2év kínlódás után most már lassan 5 éve vagyunk barátok :)

2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 .schwulbini. ***** válasza:
69%

és most hova szarjak ? :DDD el ne mond, én megjártam, és 2 éve egy szót sem szól hozzám, én se hozzá. megbánod majd ! kerülni fog direkt ezért. !! én tudom én is ezt tettem egyszer mikor a legjobb barátnőm elmondta nekem-. !


17 / F

2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!