Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne még valami, vagy végleg nincs remény?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki már 7éve nagyon jó barátom,de az utóbbi 1évbe beleszerettem.Ő most 14éves.Fél éve kb. jártunk egy rövid ideig,aztán vége lett.A későbbiekben veszekedtünk,úgy nézett ki véget és a barátságunk,de nemrég kibékültünk és megegyeztünk,hogy fátylat borítunk az elmult hónap veszekedéseire,legyünk barátok.No igen,de én még mindig szeretem őt,viszont ő azt mondta hogy nekünk nincsen közös jövőnk.Sziven ütött,mert én reménykedtem még benne,hogy lehet még valami.Szerintetek komolyan gondolhatta ezt egy 14éves hogy nincs közös jövőnk?Vagy később belém szerethet még?:/

Úgy tudom,hogy amíg mi nemvoltunk jóba,ő más lányokkal is kavargatott,de azokból nem lett semmi,szóval ő még szerintem nem veszi komolyan vagy nemtudom:/

Megköszönném a válaszokat.17/L


2011. márc. 7. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy te 16 éves létedre egy 13 éves sráccal jártál? Hátő... biztos van közös jövőtök, sok gyereket kívánok.
2011. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:
Nem érné meg megint összejönni vele. Bolond, hisz még 14 éves. Talán pár év múlva ha megjön az esze (ha megjön...) akkor lehet hogy belédszeret, de nem akarok hitegetni semmivel. Nem valószínű hogy lesz "közös jövőtök", de a fájdalmak elkerülése végett nem is lenne jó összejönnöd vele.
2011. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:(

köszönöm a választ !

2011. márc. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!